Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą - 5 luty 2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. Różaniec ten ofiarujemy za tych, którzy ponieśli śmierć na skutek katastrofy w Chorzowie i na Morzu Czerwonym.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30, a wcześniej o godz. 18.00 Nowenna z Koronką do Miłosierdzia Bożego.


 Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą - 29.01.2006 r.

1. W czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszę św. zapraszamy o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Poświęcenie gromnic na Mszy św. o godz. 10.00, 17. koncert kolęd. Będzie to tradycyjne zakończenie okresu Bożego Narodzenia00 i 18.30. Na Mszy św. o godz. 17.00 będzie śpiewał chór Echo-Arioso, a po Mszy św. i śpiewania kolęd.
2. Msza św. wieczorna, z racji pierwszego czwartku, ofiarowana będzie na intencję nowych powołań kapłańskich i zakonnych, a po niej spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów, kleryków i ministrantów.


 Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą - 22.01.2006 r.

1. W środę 25 stycznia przypada liturgiczne święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy w tym dniu na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
2. W sobotę 28 stycznia przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Jest to dzień imienin ks. Tomasza - wikariusza naszej parafii. Mszę św. imieninową odprawi w sobotę o godz. 18.30 i przyjmie życzenia od parafian. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę roku – 15.01.2006 r.

1. W dniach od 18 – 25 stycznia br. trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem: „Gdzie dwóch, albo trzech zgromadzi się w moje imię, tam ja jestem pośród nich”. Zapraszamy do wspólnej, ale także i osobistej modlitwy w tych intencjach. Stąd też środowy Apel Jasnogórski o godz. 21.00, będzie poświecony tej tematyce.
2. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 32 koperty na sumę 1690 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy, a ofiarodawcy mogą po Mszy św. wziąć pamiątkową kartę przekazywaną przy zakrystii. Forma gipsowa pomnika została już przekazana do huty w Krakowie, która dokona odlewu z brązu. Kopert w dalszym ciągu są do wzięcia ze stolika przy zakrystii.
3. Porządek kolędy:


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F