Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r, imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii

Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Roku - 18.02.2007 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory niedzielne śpiewane o g. 18.00.
2. W najbliższą środę 21 lutego — popielec. Msze św. odpra¬wimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Posypywanie głów popiołem w czasie każdej Mszy św.
3. W środę popielcową obowiązuje post ścisły. Wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i tylko jeden posiłek do syta.
4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.


 Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Roku - 28.01.2007 r.

1. Rozpoczynamy ostatni tydzień pierwszego miesiąca tego roku. Jak przeżywany dany nam czas? Ile poświęciliśmy go Bogu, ile naszym bliźnim?
2. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
5, W czwartek, pierwszy dzień lutego, modlimy się wraz z całym Kościołem, o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. wieczorną ofiarowane w tych intencjach. Po wieczornym nabożeństwie spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów, kleryków i ministrantów.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą - 21.01.2007 r.

1. W czwartek 25 stycznia przypada liturgiczne Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie tygodnia powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan. W dalszym ciągu pamiętajmy o tej intencji w naszych prywatnych modlitwach.
2, W przyszłą niedzielę Ks. Tomasz - solenizant, odprawi Mszę św. imieninową o godz. 9.30 i przyjmie życzenia.
3. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin. Po sumie spotkanie duszpasterskie w salce przy kościele.
4. Porządek kolędy:


 Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Roku - 14.01.2007 r.

1. W dniach od 18 - 25 stycznia trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem: "Nawet głuchym przywraca słuch, i niemym mowę".
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21,00.
3. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd rekreacyjno-rekolekcyjny dla młodzieży w góry Beskidy: na narty z Jezusem. Tygodniowy pobyt w górach połączony jest z nauką jazdy na nartach oraz rekolekcjami. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii i u ks. Tomasza. Serdecznie zapraszamy.
4. W czwartek obchodzimy I rocznice śmierci znanego polskiego poety ks. Jana Twardowskiego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 podczas której, przez młodzież będą recytowane najpiękniejsze wiersze poety.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F