Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną - 06.04.2008 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 ofiarowane na intencję wyniesienia do chwały ołtarzy Sługi Bożego Jana Pawła II.

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św. zbiorowa.

4. W przyszłą niedzielę, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpocznie się Tydzień Modlitw o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W czwartek 10 kwietnia pragniemy rozpocząć sezon turystyczny przy naszym kościele i od tego dnia będzie czynne wejście na taras.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną - Miłosierdzia Bożego 30.03.2008 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 a po niej Msza św. za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Msza św. za chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy jak każdego miesiąca.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną 23.03.2008 r.

1. Nieszporów dzisiaj i jutro nie będzie. Jutro drugi dzień świąteczny.

2. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

3. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę na godz. 21.00.

4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W parafii na Osiedlu Zachód suma odpustowa o godzinie 16.30.

5. Pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą umożliwili nam godne przygotowanie, a następnie przeżycie Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy panu kościelnemu, pani Grzelakowej i pani Mazurkowej za przygotowanie Grobu Pańskiego. Kolejarzom i panom trzymającym straż przy Bożym Grobie. Paniom różańcowym, katechetkom, dzieciom i młodzieży za modlitewne czuwanie. Służbie liturgicznej, młodzieży śpiewającej z panią Małgosią i panu organiście za oprawę śpiewno-liturgiczną. Wszystkim parafianom za udział w Triduum Paschalnym i składającym swoje ofiary na tacę i do puszek. Niech Chrystus Zmartwychwstały wynagrodzi każdemu swoim błogosławieństwem.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Palmową 16.03.2008 r.

1. Gorzkie Żale z nauką pasyjną rekolekcyjną o godzinie 17.30.

2. Apel Jasnogórski w środę o godzinie 21.00.

3. SPOWIEDŹ: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek godzina 6.30 - 8.00 i od godziny 18.00, piątek i sobota godzina 6.30 - 18.00.

4. WIELKI CZWARTEK - tylko jedna Msza święta koncelebrowana o godzinie 18.00. Po tej Mszy świętej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i wspólna adoracja do godziny 21.00.

5. WIELKI PIĄTEK - o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa, a po niej Liturgia Wielkopiątkowa z adoracją Krzyża i Komunią świętą. Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji do Bożego Grobu i czuwanie przez całą noc. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

6. WIELKA SOBOTA - święcenie pokarmów od godziny 10.00 - do 17.00. Rozpoczęcie Wigilii Paschalnej wieczorem o godzinie 20.00. Poświęcenie ognia i paschału na dworze. Ciąg dalszy w kościele - czytania, poświęcenie wody chrzcielnej, odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. (przynieśmy świece) i uroczysta Msza św. Wigilii Paschalnej. Przed rozpoczęciem Liturgii Paschalnej, a więc przed godz. 20.00 będzie schowanie Najświętszego Sakramentu, a ponowne wystawienie w niedzielę rano o godz. 5.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F