Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na IX niedzielę roku - 1.06.2008 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy odprawianie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo ofiarujemy za dzieci naszej parafii, w dniu im poświęconym.

2. Od jutra nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, a następnie Msza św. wieczorna.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek Msza św. i nabożeństwo ofiarowane na intencję powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.30. Ludzi chorych zapraszamy na Mszę św. w południe o godz. 12.00. Chorych w domach odwiedzimy przed południem jak każdego miesiąca.

6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi wieczorem o godz. 18.30.

7. Już za półtora tygodnia uroczystość jubileuszowa 50-lecia naszej parafii. Jutro, w czasie nabożeństwa, rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas na godne i owocne przeżycie uroczystości w duchu dziękczynienia Bogu i Królowej Świata za wszelkie dobro otrzymane w minionym czasie. Nowennę będziemy odprawiać w czasie nabożeństw czerwcowych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VIII niedzielę roku - 25.05.2008 r.

1. Dzisiaj wieczorna Msza św. jak zawsze w niedzielę o godz. 18.30, a po niej nabożeństwo majowe i procesja.

2. Od jutra Msza św. z procesją eucharystyczną rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie poświęcimy wianki, kwiaty, zioła przyniesione z działek i ogródków.

4. W piątek 30 maja uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przeżyjemy wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi całego dekanatu dzień wdzięczności za l Komunię św. Dla nich Msza św. będzie o godz. 17.00. Parafialna Msza św. wieczorna dla wiernych o godz. 18.00 po niej nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

5. W sobotę przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i wtedy kończymy odprawianie nabożeństw majowych, a wieczorna Msza św. ofiarowana będzie na intencję Apostolstwa Dobrej Śmierci.


 Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej - 18.05.2008

1. W dalszym ciągu zapraszamy na spotkania z Matką Bożą w czasie nabożeństw majowych odprawianych o godz. 18.00.

2. Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały tak zwany Biały Tydzień. Zapraszamy wraz z rodzicami na te spotkania maryjne i do wspólnej Komunii świętej w czasie Mszy św. odprawianej po nabożeństwie.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

4. W czwartek 22 maja uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza św. koncelebrowana w naszym kościele o godz. 9.30. Po Mszy św. procesja eucharystyczna, wspólna dla trzech parafii, jak w roku ubiegłym.

5. W związku z procesją nie będzie sumy parafialnej o godz. 11.00, natomiast pozostałe Msze św. bez zmian.


 Ogłoszenia na VIII Niedzielę Wielkanocną - Zesłania Ducha Świętego - 11.05.2008

1. Nabożeństwo majowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godzinie 18.00.

2. Jutro drugi dzień świąteczny, poświęcony NMP Matce Kościoła. Ponieważ jest to dzień pracy, Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.30. Zapraszamy na jedną z nich, abyśmy przez udział w Eucharystii uczcili Tę, która jako Matka Chrystusa, stała się Matką Kościoła.

3. We wtorek 13 maja rocznica pierwszego objawienia Matki Boskiej w Fatimie. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych z poświęceniem lekarstw. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe, z odczytaniem próśb i podziękowań, Msza św., różaniec fatimski i procesja światła.

4. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

5. W sobotę 17 maja w Trzebiatowie uroczystości rocznicowe koronacji cudownego obrazu Macierzyństwa NMP. Początek uroczystości o godz. 10.00.

6. W przyszłą niedzielę w naszym kościele uroczystość I Komunii św. Odbędzie się ona na sumie o godz. 11.00. Prosimy uczęszczających na sumę parafialną, aby tym razem wybrali inną Mszę św., a miejsca pozostawili dzieciom, rodzicom i gościom.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F