Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.





Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...



strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę roku - 8.06.2008 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godzinie 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo na intencję Jubileuszu parafialnego.

2. W najbliższą środę 11 czerwca o godzinie 17.00 uroczystość Jubileuszowa 50-lecia naszej parafii. Zapraszamy wszystkich parafian do dziękczynnej wspólnoty modlitewnej: Bogu, Królowej Świata i ludziom. Towarzyszyć nam będą zaproszeni goście ze Stargardu i spoza Stargardu - duchowni i świeccy. Następnej Mszy św. i Apelu Jasnogórskiego nie będzie.

3. Już dzisiaj można nabywać folderek, mówiący o 50-cio letniej historii naszej parafii oraz pamiątkowy medal. W miarę potrzeby będzie dodruk folderka i dodatkowe wybicie medalu. Kupno folderka w cenie 10 zł. i medalu w cenie 25 zł. jest równocześnie cegiełką na potrzeby parafii, a zwłaszcza na udoskonalenie nagłośnienia. Wszystkim kupującym serdecznie dziękujemy.

4. A teraz kierujemy serdeczną prośbę do panów i pań. Jutro (w poniedziałek) po wieczornej Mszy św. chcemy posprzątać kościół, odświeżyć ławki i posadzkę; zapraszamy więc tych, którzy będą mogli i zechcą przyjść i wziąć udział we wspólnym sprzątaniu.


 



Ogłoszenia duszpasterskie na IX niedzielę roku - 1.06.2008 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy odprawianie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo ofiarujemy za dzieci naszej parafii, w dniu im poświęconym.

2. Od jutra nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, a następnie Msza św. wieczorna.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek Msza św. i nabożeństwo ofiarowane na intencję powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.30. Ludzi chorych zapraszamy na Mszę św. w południe o godz. 12.00. Chorych w domach odwiedzimy przed południem jak każdego miesiąca.

6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi wieczorem o godz. 18.30.

7. Już za półtora tygodnia uroczystość jubileuszowa 50-lecia naszej parafii. Jutro, w czasie nabożeństwa, rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas na godne i owocne przeżycie uroczystości w duchu dziękczynienia Bogu i Królowej Świata za wszelkie dobro otrzymane w minionym czasie. Nowennę będziemy odprawiać w czasie nabożeństw czerwcowych.


 



Ogłoszenia duszpasterskie na VIII niedzielę roku - 25.05.2008 r.

1. Dzisiaj wieczorna Msza św. jak zawsze w niedzielę o godz. 18.30, a po niej nabożeństwo majowe i procesja.

2. Od jutra Msza św. z procesją eucharystyczną rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie poświęcimy wianki, kwiaty, zioła przyniesione z działek i ogródków.

4. W piątek 30 maja uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przeżyjemy wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi całego dekanatu dzień wdzięczności za l Komunię św. Dla nich Msza św. będzie o godz. 17.00. Parafialna Msza św. wieczorna dla wiernych o godz. 18.00 po niej nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

5. W sobotę przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i wtedy kończymy odprawianie nabożeństw majowych, a wieczorna Msza św. ofiarowana będzie na intencję Apostolstwa Dobrej Śmierci.


 



Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej - 18.05.2008

1. W dalszym ciągu zapraszamy na spotkania z Matką Bożą w czasie nabożeństw majowych odprawianych o godz. 18.00.

2. Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały tak zwany Biały Tydzień. Zapraszamy wraz z rodzicami na te spotkania maryjne i do wspólnej Komunii świętej w czasie Mszy św. odprawianej po nabożeństwie.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

4. W czwartek 22 maja uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza św. koncelebrowana w naszym kościele o godz. 9.30. Po Mszy św. procesja eucharystyczna, wspólna dla trzech parafii, jak w roku ubiegłym.

5. W związku z procesją nie będzie sumy parafialnej o godz. 11.00, natomiast pozostałe Msze św. bez zmian.


 




projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F