Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 19.04.2009 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. W związku z tragicznym wydarzeniem w Kamieniu Pomorskim życzeniem Księdza Arcybiskupa jest, aby w tym tygodniu, w każdej parafii, została odprawiona Msza św. w intencji ofiar i osób poszkodowanych. Na tę Mszę św. zapraszamy we wtorek na godzinę 10.00. A w następną niedzielę by odbyła się zbiórka do puszek, przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych w wyniku pożaru.

3. Nawiązując do przeczytanego listu Ksiądz Arcybiskup pisze: "Bardzo proszę, aby w okresie od 20 kwietnia do końca maja br., w czasie każdej Mszy św. niedzielnej, a w dni powszednie przynajmniej w czasie jednej Mszy św. odprawianej z udziałem ludu, przed błogosławieństwem zostały odśpiewane Suplikacje i odmówiony dziesiątek Różańca św. w intencjach przedstawionych w liście".

4. W środę II Liceum Ogólnokształcące przy ul. Mieszka l obchodzi 20-tą rocznicę swego istnienia. Z tej okazji w naszym kościele Msza św. o godz. 9.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną 12.04.2009 r.

1. Nieszporów dzisiaj i jutro nie będzie.

2. Jutro drugi dzień świąteczny. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W najbliższy czwartek - 16 kwietnia - przewidziane jest w naszym kościele Bierzmowanie młodzieży trzecich klas gimnazjalnych. Zapraszamy na tę uroczystość na godz. 17.00.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W parafii na Osiedlu Zachód suma odpustowa o godz. 16.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Palmową 5.04.2009 r

1. Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.30.

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

3. Spowiedź - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek- godz. 6.30 - 8.00 i od 17.00, w piątek i sobotę od 6.30 - 18.00.

4. WIELKI CZWARTEK - tylko jedna Msza św. koncelebrowana o godz. 18.00. Po tej Mszy św. przeniesienie Najśw. Sakramentu do kaplicy Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i wspólna adoracja do godz. 21.00.

5. WIELKI PIĄTEK - o godz. 18.00 Droga Krzyżowa, a po niej Liturgia Wielkopiątkowa z adoracją Krzyża i Komunią św. Po liturgii przeniesienie Najśw. Sakramentu w monstrancji do Bożego Grobu. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

6. WIELKA SOBOTA - święcenie pokarmów od godz. 10.00 - 17.00. Rozpoczęcie Wigilii Paschalnej o godz. 20.00. Poświęcenie ognia i paschału na dworze. Ciąg dalszy w kościele - czytania słowa Bożego, poświęcenie wody chrzcielnej, odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. (przynieśmy świece), i uroczysta Msza św. Wigilii Paschalnej.

7. REZUREKCJA - w niedzielę rano o godz. 6.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę Wielkiego Postu 29.03.2009 r.

1. Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.30.

2. W środę rozpoczną się rekolekcje dla młodzieży. Potrwają do piątku włącznie. Spotkania rekolekcyjne o godz. 10.00.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i Msza św. o 18.30 ofiarowane będą na intencję powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. W czwartek - 2 kwietnia - mija 4 rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. W kościele św. Jana odbędzie się koncert "W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II" o godz. 20.00. Po koncercie przejście pod pomnik Papieża. Zabierzmy ze sobą znicze. Zapraszamy na koncert i pod pomnik.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F