Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 24 września 2018 r, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 3.05.2009 r.

1. Uroczystość NMP Królowej Polski, która przypada 3 Maja, jest liturgicznie przeniesiona na dzień jutrzejszy. Ponieważ będzie to dzień pracy, zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 i na wieczorną o godz. 18.30.

2. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W piątek 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława - Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Imieniny w tym dniu obchodzi nasz ksiądz wikariusz Stanisław. Po Mszy św. wieczornej złożymy życzenia. Życzeniami obejmujemy też wszystkich noszących to imię.

5. Zbiórka do puszek z ubiegłej niedzieli, przeznaczona na pomoc ofiarom pożaru w Kamieniu Pomorskim, wyniosła 2.573,29 i 10 euro. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

6. Dziękujemy też za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - Bóg zapłać.


 
 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 26.04.2009 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Pierwszy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z tej racji zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo Słowa Bożego, zatytułowane: "Boży dar życia", które odprawimy o godz. 18.00.

2. Jutro natomiast odprawimy nabożeństwo na wzór Drogi Krzyżowej, zatytułowane: "Droga z Apostołem Narodów", również o godz. 18.00.

3. Dalsze treści tego tygodnia włączymy w środowe i czwartkowe nabożeństwa wieczorne. Zapraszamy serdecznie na te spotkania, abyśmy ubogacili naszą wiedzę biblijną a przez to pogłębili więź z Chrystusem Zmartwychwstałym, który żyje w swoim Słowie, zapisanym w Piśmie świętym.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

6. W czwartek, przed pierwszym piątkiem miesiąca, modlimy się za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W tych intencjach koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 a po niej Msza św. Po Mszy św. spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 19.04.2009 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. W związku z tragicznym wydarzeniem w Kamieniu Pomorskim życzeniem Księdza Arcybiskupa jest, aby w tym tygodniu, w każdej parafii, została odprawiona Msza św. w intencji ofiar i osób poszkodowanych. Na tę Mszę św. zapraszamy we wtorek na godzinę 10.00. A w następną niedzielę by odbyła się zbiórka do puszek, przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych w wyniku pożaru.

3. Nawiązując do przeczytanego listu Ksiądz Arcybiskup pisze: "Bardzo proszę, aby w okresie od 20 kwietnia do końca maja br., w czasie każdej Mszy św. niedzielnej, a w dni powszednie przynajmniej w czasie jednej Mszy św. odprawianej z udziałem ludu, przed błogosławieństwem zostały odśpiewane Suplikacje i odmówiony dziesiątek Różańca św. w intencjach przedstawionych w liście".

4. W środę II Liceum Ogólnokształcące przy ul. Mieszka l obchodzi 20-tą rocznicę swego istnienia. Z tej okazji w naszym kościele Msza św. o godz. 9.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną 12.04.2009 r.

1. Nieszporów dzisiaj i jutro nie będzie.

2. Jutro drugi dzień świąteczny. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W najbliższy czwartek - 16 kwietnia - przewidziane jest w naszym kościele Bierzmowanie młodzieży trzecich klas gimnazjalnych. Zapraszamy na tę uroczystość na godz. 17.00.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W parafii na Osiedlu Zachód suma odpustowa o godz. 16.30.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F