Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę roku 12.09.2010 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Nieszpory niedzielne śpiewane o godz. 18.00.

2. Jutro - 13 września - przypada rocznica piątego objawienia Matki Boskiej w Fatimie. O godz. 9.00 odprawimy Mszę św. dla chorych z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i poświęceniem lekarstw. O godz. 18.00 nowenna fatimska, a po niej Msza św. zbiorowa, różaniec fatimski i procesja światła.

3. We wtorek - 14 września - przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Chcemy w tym dniu, w sposób szczególny, uczcić Znak naszego zbawienia i dlatego zapraszamy w tym dniu na wieczorną Mszę św. o godz. 18.30, po której odprawimy nabożeństwo z adoracją i ucałowaniem Krzyża Świętego.

4. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O godz. 18.00 nowenna, a po niej Msza św.

5. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

6. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św zbiorowa za zmarłych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 5.09.2010 r.

1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00, ofiarowane na intencję katolickiego wychowania dzieci i młodzieży.

2. W środę - 8 września - przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy w tym dniu i na nowennę o godz. 18.00 i na Mszę św. wieczorną o godz. 18.30.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św. zbiorowa za zmarłych.

5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny w Szczecinie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 29.08.2010 r.

1. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę miesiąca i kończący się czas wakacji, zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

2. W środę, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli o godz. 7.00 rano.

3. Dzieci klas 0, I i II, wraz z rodzicami, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 w czasie której poświęcimy tornistry i przybory szkolne.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

5. W czwartek - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i Msza św. po niej, ofiarowane będą za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania. Po Mszy św. spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów.

6. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.30. Dla chorych i za chorych o.godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy w piątek i w sobotę według stałego porządku.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę roku 22.08.2010 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci naszej Patronki NMP Królowej Świata. O godz. 18.00 nabożeństwo maryjne, a następnie uroczysta, koncelebrowana suma odpustowa, której będzie przewodniczył ksiądz proboszcz z Krąpieli. Bardzo serdecznie zapraszamy naszych parafian i mieszkańców Stargardu na przedpołudniowy festyn odpustowy, a następnie na samą uroczystość odpustową.

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

3. W czwartek - 26 sierpnia - uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.

5. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin.

6. W przyszłą niedzielę - 29 sierpnia - odbędą się Archidiecezjalne Uroczystości Dożynkowe w Pyrzycach. Program uroczystości wywieszony jest w gablotach. Jak w latach poprzednich organizujemy autokar i darmowy przejazd do Pyrzyc. Autokar będzie podstawiony o godz. 11.00 na placu przy naszym kościele. Wieniec dożynkowy przygotowuje parafia Gogolewo. Uroczystości dożynkowe to przede wszystkim dziękczynienie za tegoroczne plony, za codzienny chleb. Zapraszamy do Pyrzyc.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F