Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia duszpasterskie na Nowy Rok 1.01.2011

1. Dzisiaj NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedziele. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

2. Z okazji Nowego Roku 2011 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. Jutro w II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 02.01. na Mszy św. o godz. 11.00 zaśpiewa Kolędy Chór ECHO - ARIOSO. Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców Stargardu.

4. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIE PAŃSKIE, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy polskich.


 Porządek wizyty duszpasterskiej


 Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2011 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne - Władzą Miasta, przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do wystrojenia Kościoła na Boże Narodzenie, panu Zdzisławowi Wilkowi za podarowanie choinek, bo bez choinek trudno by było mówić o atmosferze świąt. Pani Danucie Szulc za ofiarowanie nowego chodnika do kościoła. Za wszelki trud dla dobra wspólnoty parafialnej panu Kościelnemu i Zespołowi Caritas jeszcze raz składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać.

3. Dzisiaj Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. Jutro uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO,
Msze św. jak w niedziele.

4. Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 19.12.2010 r.

1. Dzisiaj o 12.30 dzieci z przedszkola przedstawią inscenizację jasełek, które wprowadzą nas w atmosferę świąteczną. Zapraszamy w imieniu dzieci.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe we wtorek o godz. 19.00.

5. Spowiedź Święta od poniedziałku do piątku rano od godz. 7.00 do 8.00, po południu od godz. 17.00. W piątek 24.12. spowiedź od godz. 7.00 do 12.00.

6. W piątek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. W sobotę uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, Msze św. jak w niedziele.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F