Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 29.05.2011

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Do wtorku zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00. W środę 01 czerwca - Dzień Dziecka, w tym dniu o godz. 18.00 rozpoczynamy Nabożeństwo Czerwcowe do N.S.P.Jezusa.

2. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, gdzie 11 czerwca br. (sobota) odbędzie się Archidiecezjalne Dziękczynienie za Beatyfikację Jana Pawła II, połączone z obchodami 24 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Szczecinie. Program modlitwy jest następujący. 11.00 - Czuwanie różańcowe, 11.45 - Przygotowanie bezpośrednie do liturgii, 12.00 - Uroczysta Msza Święta. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

3. Zapraszamy W czwartek, 2 czerwca o godz. 18.00 na Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego wszystkich wiernych, a szczególnie osoby bierzmowane, członków grup parafialnych, na wspólną modlitwę do Ducha Świętego w intencji Ojczyzny i Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.30 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 06.30, 18.30 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy. O 18.00 Litania do Serca Jezusowego połączona z Nowenną do Ducha Świętego, okazja do spowiedzi. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 22.05.2011


1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00.

2. Dzisiaj o godz. 18.30 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. Abp Andrzej Dzięga.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00.

5. Gimnazjum Katolickie im. Kardynała Augusta Hlonda w Stargardzie Szczecińskim ogłasza rekrutację na rok szkolny 2011/2012. Więcej informacji w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej www.katolik.stargard.pl

6. W sobotę o godz. 18.30 ks. Proboszcz wraz ze swoimi kolegami kursowymi odprawi Mszę świętą dziękczynną z okazji 15 rocz. święceń kapłańskich, zapraszamy do wspólnej modlitwy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 15.05.2011

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00.

2. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

3. Za tydzień na Mszy św. o godz. 18.30 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. Abp Andrzej Dzięga. Od poniedziałku do piątku zapraszamy młodzież na godz. 17 30 na modlitwę do Ducha Świętego.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00. W tym dniu obchodzić będziemy 91 rocznicę urodzin bł. Jana Pawła II.

6. W sobotę 21.05. zapraszamy od godz. 15.00 - 18.00 na Wojewódzkie śpiewanie Maryjne. Patronat Polskiego Chóru i Orkiestr.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 08.05.2011

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej, nie będzie rannej katechezy.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych zapraszamy na spotkanie które odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszam na spotkanie z Zelatorkami Żywego Różańca na plebanie w środę po Mszy św. wieczornej.

6. W dniach od 8 do 14 maja br. będziemy przeżywać w Polsce Trzeci Tydzień Biblijny, organizowany pod hasłem: "Mów, o Panie, Twój Kościół Cię słucha"

7. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F