Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę roku 17.07.2011

1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

3. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

4. W czwartki zapraszamy na godz. 18.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po Nabożeństwie Msza święta.

5. W tym tygodniu wspominamy: w środę bł. Czesława prezb, w piątek św. Marii Magdaleny. w sobotę św. Brygidy z, współpatronki Europy, święto.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 19.06.2011

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

3. We wtorek w kościele św. Jana o godz. 17.00 będziemy przeżywać dekanalny dzień wdzięczności za tegoroczną I Komunię świętą. Dzieci wraz z Rodzicami przychodzą bezpośrednio do parafii św. Józefa.

4. W środę zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 08.00 rano dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 8.00. Uroczysta Msza święta o godz. 9.30, a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30, następna o godz. 18.30. Procesja przejdzie następującymi ulicami: Mariacką, Krzywoustego, Grodzką, Płatnerzy, Łokietka, Grodzką i przez Rynek Staromiejski powrócimy do kościoła. Pamiętajmy aby na trasie procesji udekorować mieszkania dając świadectwo naszej wiary. Odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze i chętnych do pomocy zapraszamy w poniedziałek na spotkanie po wieczornej Mszy świętej o godz. 19.00. Młodzież i dorosłych prosimy, by zechcieli pomóc osobą starszym w niesieniu chorągwi i sztandarów w czasie procesji.

6. Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) dla miejscowości Strachocin i w Święte. Msza św. w Strachocinie o godz. 12.30, a po Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ze Strachocina do Świętego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 12.06.2011

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na KUL i WT US.

3. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.

4. W poniedziałek 13 czerwca po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski. W środę zapraszamy na Apel Jasnogórski przy figurze na zewnątrz kościoła na godz. 21.00

5. Tydzień temu po Mszy świętej była zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej, zebrano 2522zł i 03 grosze.

6. Za tydzień zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną - Wniebowstąpienie Pańskie 5.06.201

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00. Zapraszamy na Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego wszystkich wiernych, a szczególnie osoby bierzmowane, członków grup parafialnych, na wspólną modlitwę do Ducha Świętego w intencji Ojczyzny i Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

2. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, gdzie 11 czerwca br. (sobota) odbędzie się Archidiecezjalne Dziękczynienie za Beatyfikację Jana Pawła II, połączone z obchodami 24 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Szczecinie. Program modlitwy jest następujący. 11.00 - Czuwanie różańcowe, 11.45 - Przygotowanie bezpośrednie do liturgii, 12.00 - Uroczysta Msza Święta. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu będziemy przeżywać Parafialne Dziękczynienie za dar Beatyfikacji Jana Pawła II w tym dniu będzie nam towarzyszyć śpiew "Te Deum" oraz obrzęd odnowienia i umocnienia darów Ducha Świętego.

4. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F