Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś niedziela, 25 marca 2019 r, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2011 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne - Władzą Miasta, przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do wystrojenia Kościoła na Boże Narodzenie, panu Zdzisławowi Wilkowi za podarowanie choinek, bo bez choinek trudno by było mówić o atmosferze świąt. Pani Danucie Szulc za ofiarowanie nowego chodnika do kościoła. Za wszelki trud dla dobra wspólnoty parafialnej panu Kościelnemu i Zespołowi Caritas jeszcze raz składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać.

3. Dzisiaj Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. Jutro uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO,
Msze św. jak w niedziele.

4. Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 19.12.2010 r.

1. Dzisiaj o 12.30 dzieci z przedszkola przedstawią inscenizację jasełek, które wprowadzą nas w atmosferę świąteczną. Zapraszamy w imieniu dzieci.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe we wtorek o godz. 19.00.

5. Spowiedź Święta od poniedziałku do piątku rano od godz. 7.00 do 8.00, po południu od godz. 17.00. W piątek 24.12. spowiedź od godz. 7.00 do 12.00.

6. W piątek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. W sobotę uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, Msze św. jak w niedziele.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 12.12.2010 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej gościmy alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, którzy pragną modlić się o dar nowych powołań i podziękować za modlitwę i pomoc duchową i materialną.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek, w środę i w piątek na godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 17-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. Zapraszamy na program muzyczny w czwartek 16.12 po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 pod tytułem „Kolęda z kotem w tle" w wykonaniu krakowskiego artysty Janusza Barana (aktor, wokalista bluesowej grupy YBB, Piwnicy Pod Baranami) Tradycyjne kolędy w stylu folk, rytm and blues, reggae czy bossa; autorskie pastorałki Janusza Barana, wreszcie amerykańskie, świąteczne piosenki znane z radia i telewizji.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 5.12.2010 r.

1. Adwent to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę na godz. 17.00 i w piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. W dzisiejszą Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Knapik Dyrektor Ekonomiczny Naszej Diecezji. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do środy, Msze o godz. 09.00 i 18.00. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.

4. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 17-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

5. Dzisiejsza Niedziela obchodzona jest w Polsce jako "Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie". Po Mszy św. będzie zbiórka do puszek.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F