Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 20 lutego 2019 r, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 19.12.2010 r.

1. Dzisiaj o 12.30 dzieci z przedszkola przedstawią inscenizację jasełek, które wprowadzą nas w atmosferę świąteczną. Zapraszamy w imieniu dzieci.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe we wtorek o godz. 19.00.

5. Spowiedź Święta od poniedziałku do piątku rano od godz. 7.00 do 8.00, po południu od godz. 17.00. W piątek 24.12. spowiedź od godz. 7.00 do 12.00.

6. W piątek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. W sobotę uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, Msze św. jak w niedziele.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 12.12.2010 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej gościmy alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, którzy pragną modlić się o dar nowych powołań i podziękować za modlitwę i pomoc duchową i materialną.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek, w środę i w piątek na godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 17-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. Zapraszamy na program muzyczny w czwartek 16.12 po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 pod tytułem „Kolęda z kotem w tle" w wykonaniu krakowskiego artysty Janusza Barana (aktor, wokalista bluesowej grupy YBB, Piwnicy Pod Baranami) Tradycyjne kolędy w stylu folk, rytm and blues, reggae czy bossa; autorskie pastorałki Janusza Barana, wreszcie amerykańskie, świąteczne piosenki znane z radia i telewizji.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 5.12.2010 r.

1. Adwent to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę na godz. 17.00 i w piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. W dzisiejszą Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Knapik Dyrektor Ekonomiczny Naszej Diecezji. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do środy, Msze o godz. 09.00 i 18.00. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.

4. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 17-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

5. Dzisiejsza Niedziela obchodzona jest w Polsce jako "Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie". Po Mszy św. będzie zbiórka do puszek.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu 28.11.2010 r.

1. Adwent to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. W II Niedzielę Adwentu tj. 05.12 w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Knapik Dyrektor Ekonomiczny Naszej Diecezji. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.

4. Od dziś będzie można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione będzie drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 17-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F