Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r, imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 18.09.2011

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

3. Rodziców kandydatów do bierzmowania klas I. II. III. i kandydatów klas I. zapraszamy na spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 18.00.

4. W poniedziałek o 17.00 zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w salce katechetycznej.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę roku 11.09.2011

1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Dzisiaj dzieci klas pierwszych zapraszamy z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. Od 12-18 września br. W Kościele będziemy przeżywać - Tydzień Wychowania "Wszyscy zacznijmy wychowywać"

3. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę wyjątkowo w poniedziałek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. W poniedziałek o 18.30 po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie z ks. Gracjanem nowym opiekunem. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie z ks. Tomaszem w salce katechetycznej.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 04.09.2011

1. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek o 18.30 po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie z ks. Gracjanem nowym opiekunem. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie z ks. Tomaszem w salce katechetycznej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Organizujemy pielgrzymkę do CZĘSTOCHOWY w dniach od 23.09 - 26.09. Trasa pielgrzymki - w piątek wyjazd ze Stargardu do Częstochowy, sobota Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach, Kalwaria Zebrzydowska, niedziela Sanktuarium w Łagiewnikach i klasztor w Tyńcu, poniedziałek Wadowice i powrót do domu. Pełne informacje w gablotce parafialnej. Zapisy w biurze.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 28.08.2011

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca i kończy się czas wakacji. Rozpocznie się Nowy Rok szkolny, zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi świętej w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 18.00. W czwartek, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli o godz. 08. 00 rano. Dzisiaj również ostatni raz odprawiamy Mszę św. w niedzielę o godz. 06.30.

2. Dożynki Archidiecezjalne - dzisiaj w Pyrzycach odbędą się Centralne Uroczystości Dożynkowe, o godz. 14.00 nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych, a o godz. 15.00 Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi. Organizujemy wyjazd autokarem do Pyrzyc z parkingu za kościołem o godz. 13.00. Są jeszcze wolne miejsca chętnych zapraszamy na godz. 13.00 przy autokarze.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wyjątkowo nie będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 07.00, 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić wynagradzając za grzechy wobec Najśw. Sakramentu. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy. O 17.30 Litania do Serca Jezusowego, okazja do spowiedzi. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F