Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 20 marca 2018 r, imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 18.04.2010 r.

1. Dzisiaj suma parafialna o godz. 11.00 na intencję pary Prezydenckiej i osób im towarzyszących, którzy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, a po każdej Mszy św. modlitwa przed Najśw. Sakramentem w ich intencji.

2. Po południu, o godz. 14.00, w naszym kościele będzie ustawiony duży telebim i transmisja z uroczystości pogrzebowych pary Prezydenckiej w Krakowie. Po transmisji wspólna modlitwa.

3. Przy kaplicy Matki Boskiej Nieustającej Pomocy wyłożona jest w dalszym ciągu Księga Kondolencyjna. Można się do niej wpisywać w ciągu dnia dzisiejszego, aż do wieczora.

4. Na uroczystości pogrzebowe pary Prezydenckiej do Krakowa pojechała delegacja naszego miasta i powiatu, a wraz z nią obydwaj Księża Dziekani dekanatów stargardzkich.

5. W ciągu bieżącego tygodnia, do soboty włącznie, będziemy kontynuować wspólną modlitwę przed Mszą św. o godz. 18.00, za parę Prezydencką i osoby towarzyszące, które zginęły w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy.

6. Jutro przypada piąta rocznica wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 11.04.2010 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. W najbliższy wtorek, 13 kwietnia, przypadają imieniny Księdza Przemysława. Mszę ś. odprawi wieczorem o godz. 18.30, po której złożymy życzenia.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św. zbiorowa.

5. Począwszy od najbliższego czwartku - 15 kwietnia - czynny będzie taras widokowy na wieży naszego kościoła.

6. Przypominamy informację Ks. Arcybiskupa o szczecińskim Marszu dla Życia. Odbędzie się on w następną niedzielę o godz. 15.00, a wyruszy spod pomnika Sługi Bożego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach i przejdzie w stronę szczecińskiej Katedry. Wszyscy obrońcy życia są zaproszeni do tej wspólnoty modlitewnej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną 4.04.2010 r.

1. Nieszporów dzisiaj i jutro nie będzie.

2. Jutro drugi dzień świąteczny. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

3. W najbliższą środę - 7 kwietnia - o godz. 18.30, w kościele św. Jana, chór "Echo-Arioso" zaprasza na koncert z okazji piątej rocznicy odejścia do Domu Ojca Jana Pawła II, a następnie na spotkanie przy pomniku.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W parafii na Os. Zachód suma odpustowa o godz. 16.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Palmową 28.03.2010 r.

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.30.

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

3. WIELKI CZWARTEK - tylko jedna Msza św. koncelebrowana o godz. 18.00. Po tej Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i wspólna adoracja do godz. 21.00

4. WIELKI PIĄTEK - o godz. 18.00 Droga Krzyżowa, a po niej Liturgia Wielkokopiątkowa z adoracją Krzyża i Komunią św. Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji do Bożego Grobu i całonocne czuwanie - wspólne i prywatne. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

5. WIELKA SOBOTA - święcenie pokarmów od godz. 10.00 - 17.00. Rozpoczęcie Wigilii Paschalnej o godz. 20.00. Poświęcenie ognia i paschału na dworze. Ciąg dalszy w kościele: czytanie Słowa Bożego, poświęcenie wody chrzcielnej, odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. (przynieśmy świece) i uroczysta Msza św. Wigilii Paschalnej.

6. REZUREKCJA - w niedzielę rano o godz. 6.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F