Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 8.01.2012 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Godzinki ku czci NMP w niedzielę o godz. 07.30.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

4. Wyprodukowaliśmy kalendarz na rok 2012 o naszej Kolegiacie, Pomnik Historii, po 30 zł. Nabyć można w zakrystii u kościelnego.

5. W dzisiejszą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca. 09.01.2012 roku przypada 150 rocz. śmierci Sługi Bożej Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca i Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga zaprasza wszystkich do trwania w duchowej jedności i zwraca się do Członków Żywego Różańca z prośbą o dodatkową, indywidualną modlitwę różańcowa, tj. jedną część różańca, w intencji rozwoju Papieskich Dzieł Misyjnych i żywego Różańca.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Nowy Rok 01.01.2012 r.

1. Dzisiaj NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

2. Z okazji Nowego Roku 2012 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu bp dK, w piątek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIE PAŃSKIE, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy polskich.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. tylko w sobotę według stałego porządku.

5. W następną Niedzielę święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

7. Wyprodukowaliśmy kalendarz na rok 2012 o naszej Kolegiacie, Pomnik Historii. Jest piękny, ale dosyć drogi, bo po 30 zł. Ten kalendarz można potraktować również jako forma cegiełki i piękny prezent dla swoich bliskich.


 Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie 25.12.2011

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne - Władzom Miasta i Powiatu, Parlamentarzystą przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana diakona m, jutro ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie. W Piątek 30.12. w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Szczepana, we wtorek św. Jana Ap i Ew święto, w środę św. Młodzianków mm, święto, w piątek św. Rodziny święto.

4. W piątek 30.12 zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. proboszcza Edmunda Malicha w 34 rocz. śm. o godz. 7.00.

5. W sobotę w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00

6. W niedzielę NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu 19.12.2011

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

3. Lektorów, ministrantów i kandydatów zapraszamy na spotkanie opłatkowe w środę, rozpoczęcie Mszą św. o godz.18.00 natomiast w piątek ministrantów młodszych opiekun zaprasza na spotkanie formacyjne na godz. 10.00

4. W czwartek o godz. 8.15 Społeczność II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida zaprasza wszystkich absolwentów i ludzi dobrej woli na Mszę św. sprawowaną w intencji II LO.

5. Spowiedź Święta codziennie od 17.30. Natomiast w piątek od godz. 17.00

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński będzie to ostatnie spotkanie przed świętami Bożego Narodzenia.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F