Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r, imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii

Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę roku 15.01.2012 r.

1. W dzisiejszą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not").

2. W środę 18 stycznia br., rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku będziemy go przeżywać pod hasłem: "Przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa".

3. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg:
- W piątek, na godz. 11.00, zapraszamy na nabożeństwo "Jordanu", czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy nowej cerkwi grekokatolickiej nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę.
- W niedzielę o godz. 17.00 rozpocznie się w kościele św. Jana koncert w wykonaniu "Echo Arioso" i chóru prawosławnego.
- Na nabożeństwo ekumeniczne w naszym kościele zapraszamy w niedzielę 29.01. o godz. 17.

4. W czwartek 19.01 ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na godz. 18.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 8.01.2012 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Godzinki ku czci NMP w niedzielę o godz. 07.30.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

4. Wyprodukowaliśmy kalendarz na rok 2012 o naszej Kolegiacie, Pomnik Historii, po 30 zł. Nabyć można w zakrystii u kościelnego.

5. W dzisiejszą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca. 09.01.2012 roku przypada 150 rocz. śmierci Sługi Bożej Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca i Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga zaprasza wszystkich do trwania w duchowej jedności i zwraca się do Członków Żywego Różańca z prośbą o dodatkową, indywidualną modlitwę różańcowa, tj. jedną część różańca, w intencji rozwoju Papieskich Dzieł Misyjnych i żywego Różańca.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Nowy Rok 01.01.2012 r.

1. Dzisiaj NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

2. Z okazji Nowego Roku 2012 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu bp dK, w piątek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIE PAŃSKIE, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy polskich.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. tylko w sobotę według stałego porządku.

5. W następną Niedzielę święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

7. Wyprodukowaliśmy kalendarz na rok 2012 o naszej Kolegiacie, Pomnik Historii. Jest piękny, ale dosyć drogi, bo po 30 zł. Ten kalendarz można potraktować również jako forma cegiełki i piękny prezent dla swoich bliskich.


 Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie 25.12.2011

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne - Władzom Miasta i Powiatu, Parlamentarzystą przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana diakona m, jutro ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie. W Piątek 30.12. w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Szczepana, we wtorek św. Jana Ap i Ew święto, w środę św. Młodzianków mm, święto, w piątek św. Rodziny święto.

4. W piątek 30.12 zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. proboszcza Edmunda Malicha w 34 rocz. śm. o godz. 7.00.

5. W sobotę w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00

6. W niedzielę NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F