Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę roku 12.02.2012 r.

1. Spotkanie katechetyczne, zapraszamy wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanie.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

3. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Zachęcamy również do wypisywania próśb na kartkach, które będą odczytane w czasie Nabożeństwa.

6. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę roku 5.02.2012 r.

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu. Decyzją Stolicy Apostolskiej taka wspólnotowa, czyli otwarta dla wszystkich parafian adoracja Najświętszego Sakramentu w pierwsze niedziele miesiąca, w obecnym roku jubileuszu 40 lecia w naszej Archidiecezji połączona jest z możliwością uzyskania odpustu zupełnego.

2. Wszystkim tym którzy w czasie kolędy przyjęli kapłana z Bożym błogosławieństwem w swoim domu składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

4. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą 29.01.2012 r.

1. Kolęda uzupełniająca dziś od 14.00.

2. W środę 25 stycznia zakończył się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Zwieńczeniem tego czasu jest dzisiejsze nabożeństwo ekumeniczne. W tym roku jego gospodarzem będzie nasza parafia. Będziemy gościć naszych braci chrześcijan innych wspólnot wyznaniowych: z kościoła grekokatolickiego, prawosławnego i zielonoświątkowego. Początek o 17.00 - zapraszamy!

3. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od 16.00 do 17.00, w soboty od 10.00 do 12.00. Godziny pracy kancelarii nie dotyczą wezwania do chorego i spraw związanych z załatwieniem pogrzebu.

4. W czwartek 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji polskiej Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Pamiętajmy by zabrać ze sobą świece. W tym dniu modlimy się za osoby zakonne, jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
- dla chorych i w ich intencji Msza św. w piątek o 12.00;
- w piątek możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. od 17.00. Wieczorna Msza św. wotywna o NSPJ, po Mszy św. Nabożeństwo pierwszopiątkowe.
- w sobotę zapraszamy na wieczorną Mszę św. o Niepokalanym Sercu NMP i na nabożeństwo pierwszosobotnie.
- chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek i sobotę wg stałego porządku.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę roku 22.01.2012 r.

1. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg: - Dzisiaj o godz. 17.00 rozpocznie się w kościele św. Jana koncert w wykonaniu "Echo Arioso" i chóru prawosławnego.
- Na nabożeństwo ekumeniczne w naszym kościele zapraszamy w niedzielę 29.01. o godz. 17.

2. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

3. Wszystkich tych którzy w czasie kolędy nie byli w domu, czy też z innych powodów nie odbyła się kolęda, a chcieliby przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, zapraszamy do zakrystii lub biura parafialnego, aby podać adres zamieszkania. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w niedzielę 29.01.od godz. 14.00.

4. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Franciszka Salezego bp dK, w środę Nawrócenie św. Pawła Ap, święto, w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa bp, w piątek bł. Jerzego Matulewicza bp, w sobotę św. Tomasza z Akwinu prezb dK.

5. W ubiegłą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski była zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not"). Zebrano 640 zł.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F