Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 6.05.2012 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek o godz. 19.00 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. bp Krzysztof Białasik z Boliwi. Od poniedziałku do środy zapraszamy młodzież na godz. 18 00 na modlitwę do Ducha Świętego. Taca zebrana w czasie bierzmowania zostanie przeznaczona na kościół w Boliwi.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej. Spowiedź dzieci w sobotę od godz. 09.00, Rodziców, Rodzeństwa w piątek od 17.00.

7. W niedzielę 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 29.04.2012 r.

1. Rozpoczyna się miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 18.30. Od 02. przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

2. Prezydent Miasta, Starosta Stargardzki i Dowódca Garnizonu zapraszają 3 Maja 2012 r. o godz. 11.00 na Uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny z udziałem wojskowej asysty honorowej do Kolegiaty NMP Królowej Świata. O godz. 12.30 na Rynku Staromiejskim odbędzie się druga część uroczystości rocznicowych.

3. We wtorek, 1 maja, będziemy obchodzić 2. rocznicę śmierci Księdza Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego. W tym dniu zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do Bazyliki Archikatedralnej, która odbędzie się o godz. 18.00. Liturgię poprzedzi modlitwa przy Krypcie Biskupów Szczecińsko-Kamieńskich o godz. 17.45. Zapraszamy do udziału w modlitwie.

4. Od 02.05. zapraszamy kandydatów do bierzmowania na nowennę do Ducha Świętego przygotowującą bezpośrednio do przyjęcia sakramentu bierzmowania, który odbędzie się 10.05.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie gorąco zaprasza maturzystów z rodzicami, katechetami, nauczycielami, rodzeństwem i przyjaciółmi na modlitwę 06. maja br. (w niedzielę), która rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 22.04.2012 r.

1. W dzisiejszą niedzielę, odbędzie się X Marsz dla Życia, który rozpocznie się o godz. 15.00 przy figurze Bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego będzie zmierzać do Bazyliki Archikatedralnej, w której zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. W czasie Eucharystii będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy, aby na Marsz dla Życia przynieść
jednorazowe pieluchy, które w ramach akcji "Pielucha dla malucha" zostaną przekazane Domom Samotnej Matki. Zapraszamy wszystkich do udziału.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00.

4. W czwartek 26.04.2012 r. o godz. 13.00 odbędzie się Msza święta dla maturzystów II LO z okazji zakończenia nauki w szkole średniej.

5. W niedzielę 29 kwietnia będziemy obchodzić 5. rocznicę śmierci Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego. W tym dniu zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do Bazyliki Archikatedralnej, która odbędzie się o godz. 18.00. Do udziału w modlitwie zapraszamy kapłanów, siostry zakonne i wiernych naszej Archidiecezji.

6. Organizujemy pielgrzymkę dwudniową do Częstochowy w dniach 18-19.05.2012r. TRASA: przez sanktuaria w Licheniu i Gidlach. Informację również w gablotce.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 15.04.2012 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00.

2. W naszym kościele 17 i 18.04. odbędą się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków. We wtorek 17.04. o godz. 19.00 odbędzie się Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Bp. Mariana Błażeja Kruszyłowicza, w intencji Konserwatorów Polskich i śp. Tomasza Merty 2 rocz. śm. serdecznie wszystkich mieszkańców Miasta zapraszamy do wspólnej modlitwy. W środę o godz. 11.00 odbędzie się Gala Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków.

3. W czwartek 19.04. siódma rocz. wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI.

4. W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia, odbędzie się X Marsz dla Życia, który rozpocznie się o godz. 15.00 przy figurze Bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego będzie zmierzać do Bazyliki Archikatedralnej, w której zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. W czasie Eucharystii będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy, aby na Marsz dla Życia przynieść jednorazowe pieluchy, które w ramach akcji "Pielucha dla malucha" zostaną przekazane Domom Samotnej Matki. Zapraszamy wszystkich do udziału.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F