Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 3.06.2012 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.30. A w niedzielę o godz. 17.30.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w całej Polsce Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 8.00. Uroczysta Msza święta o godz. 9.30, a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30, następna o godz. 18.00. Procesja przejdzie następującymi ulicami: Mariacką, Krzywoustego, Grodzką, następnie ul. Mieszka I, Pocztowa, Łokietka, Płatnerzy, powrót ul. Mieszka I na Rynek Staromiejski i powrócimy do kościoła. Pamiętajmy aby na trasie procesji udekorować mieszkania dając świadectwo naszej wiary. Odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze i chętnych do pomocy zapraszamy w poniedziałek na spotkanie po wieczornej Mszy świętej o godz. 19.00. Młodzież i dorosłych prosimy, by zechcieli pomóc osobą starszym w niesieniu chorągwi i sztandarów w czasie procesji.

6. Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) dla miejscowości Strachocin i Święte. Msza św. w Święte o godz. 12.30, a po Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ze Świętego do Strachocina.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 27.05.2012 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. W nadchodzącym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec, nabożeństwa czerwcowe w tym samym czasie. W maju zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski, stali penitenci otrzymają książkę od ks. Januarego. W piątek o godz. 07.00, 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy, okazja do spowiedzi. O 18.30 Litania do Serca Jezusowego. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

4. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić całej Polsce Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną 20.05.2012 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. Dzisiaj I Komunia Święta dzieci w Strachocinie, a także rocznica dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą w roku ubiegłym w naszym Kościele. Dzieci te i ich rodziny polecamy waszej modlitwie.

3. Również dzisiaj zapraszamy na godz. 15.00 do naszej Kolegiaty na Wojewódzkie Śpiewanie Maryjne pod patronatem Polskiego Chóru i Orkiestr.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Chcemy je poprzedzić wspólnotową modlitwą, dlatego w sobotę zapraszamy na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 21.00 a zakończy się Mszą Świętą o godz. 23.00

6. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot.
Program spotkania przedstawia się następująco: 27 maja spotkanie na Jasnych Błoniach w Szczecinie w godzinach od 12.00 do 16.00. Następnego dnia tj. 28 maja uroczysta Msza Święta w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 13.05.2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

3. Dzisiaj 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

4. Zebranie dla Rodziców dzieci kl. III odbędzie się we wtorek 15.05. o godz. 19.00. Obowiązkowa próba dla dzieci przed Rocznicą I Komunii będzie w środę o godz. 17.00. Spowiedź dla dzieci w czwartek o godz. 17.00

5. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

6. Polski Związek Chórów i Orkiestr w Szczecinie i Chór "Echo - Arioso" ze Stargardu Szczecińskiego zapraszają na coroczne ŚPIEWY MARYJNE. Koncert odbędzie się 20.05.2012 r. w niedzielę o godz. 15.00 w naszym kościele.

7. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od czwartku Nowenna do Ducha Świętego przed Zesłaniem Ducha Świętego.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F