Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 24 kwietnia 2019 r, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ogłoszenia duszpasterskie na Nowy Rok 01.01.2012 r.

1. Dzisiaj NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

2. Z okazji Nowego Roku 2012 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu bp dK, w piątek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIE PAŃSKIE, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy polskich.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. tylko w sobotę według stałego porządku.

5. W następną Niedzielę święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

7. Wyprodukowaliśmy kalendarz na rok 2012 o naszej Kolegiacie, Pomnik Historii. Jest piękny, ale dosyć drogi, bo po 30 zł. Ten kalendarz można potraktować również jako forma cegiełki i piękny prezent dla swoich bliskich.


 Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie 25.12.2011

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne - Władzom Miasta i Powiatu, Parlamentarzystą przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana diakona m, jutro ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie. W Piątek 30.12. w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Szczepana, we wtorek św. Jana Ap i Ew święto, w środę św. Młodzianków mm, święto, w piątek św. Rodziny święto.

4. W piątek 30.12 zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. proboszcza Edmunda Malicha w 34 rocz. śm. o godz. 7.00.

5. W sobotę w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00

6. W niedzielę NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu 19.12.2011

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

3. Lektorów, ministrantów i kandydatów zapraszamy na spotkanie opłatkowe w środę, rozpoczęcie Mszą św. o godz.18.00 natomiast w piątek ministrantów młodszych opiekun zaprasza na spotkanie formacyjne na godz. 10.00

4. W czwartek o godz. 8.15 Społeczność II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida zaprasza wszystkich absolwentów i ludzi dobrej woli na Mszę św. sprawowaną w intencji II LO.

5. Spowiedź Święta codziennie od 17.30. Natomiast w piątek od godz. 17.00

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński będzie to ostatnie spotkanie przed świętami Bożego Narodzenia.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu 11.12.2011

1. W dzisiejszą Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Zając proboszcz z parafii w Chłopowie. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do wtorku, Msze św. o godz. 09.00 i 18.00. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w tym tygodniu wyjątkowo tylko w środę i w piątek na godz. 18.00.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 12-go grudnia.

4. W sobotę ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

6. W sobotę 17.12 na Mszy św. o godz. 18.00 Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli. Również w sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na naukę przed chrztem rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzciny w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F