Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę roku 30.09.2012 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Dziekan Jarosław Staszewski. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Zapraszamy Żywy Różaniec wyjątkowo na godz. 12.30.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę roku 23.09.2012 r.

1. Dzisiaj w ramach duchowej jedności z ogólnopolską pielgrzymką małżeństw na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich małżonków na Msze Świętą o godz. 11.00 w czasie której będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się po Mszy Świętej o godz.12.30.

3. Tydzień temu była zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US, zebrano 909 zł.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I Gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 klas II Gimnazjum w środę o godz. 17.00. Klasy III Gimnazjum w czwartek o godz. 17.00 w salce. Jest możliwość nabycia indeksów do bierzmowania.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę roku 16.09.2012 r.

1. Rozpoczynający się dziś tydzień chcemy przeżywać we wspólnocie Kościoła jako "Tydzień wychowania". W tym roku odbywa się on pod hasłem Wychowywać - ale jak? W wielu miejscach organizowane będą liczne konferencje, sympozja. Wszystkich was prosimy o modlitwę za uczestników ww. akcji, a także o świadomość tego, iż wszyscy jesteśmy wychowawcami - świadkami Ewangelii.

2. W ubiegłym tygodniu przeprowadzona została kwesta na rzecz małego Wiktorka którego zaatakował nowotwór złośliwy. Na ten cel zebrano 5096 zł. W imieniu rodziców jak i własnym składam najserdeczniejsze Bóg zapłać. Dzisiaj natomiast zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz KUL i Wydziału Teologicznego US.

3. SPOTKANIA FORMACYJNE LITURGICZNEJ SŁUZBY OŁTARZA przedstawiają się w następującym porządku: spotkanie dla lektorów sobota godz. 9.00; kandydaci i ministranci sobota godz.10.00

4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana zwłaszcza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W miarę możliwości zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

5. W środę zapraszamy na spotkanie dotyczące profilaktyki i leczenia schorzeń reumatycznych i kręgosłupa. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej o godz. 11.00 organizatorem jest spółka Exmed, promująca ogólnopolską akcje "Czas na zdrowie"


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę roku 9.09.2012 r.

1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Dzisiaj zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. Z naszej wspólnoty parafialnej - Rodzice 15-miesięcznego Wiktora zwrócili się o pomoc dla swojego synka, którego zaatakował nowotwór złośliwy, lewe oko, znany jako siatkówczak. Wciąż zagraża mu usunięcie gałki ocznej. Ciągłe wyjazdy do Warszawy, do Centrum Zdrowia Dziecka, przerastają budżet rodziny. Dlatego dzisiaj, po każdej Mszy świętej, będzie zbiórka do puszek dla małego Wiktora.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkania formacyjne. Kandydaci i ministranci Sobota godz. 10.00. Lektorzy swoja zbiórkę mają w najbliższą środę o godz. 17.00


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F