Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 25 września 2018 r, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 2.10.2011

1. Dzisiaj rozpoczyna się 67 Tydzień Miłosierdzia w całym Kościele, dlatego też Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi po Mszy św. zbiórkę do puszek. Zebrane ofiary będą między innymi przeznaczone na remont Domu dla bezdomnych w Stargardzie Szczecińskim.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30. W październiku w środę Msza św. dla dzieci o godz. 17.00 połączona z modlitwą Różańcową.

3. W poniedziałek o 19.00 zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w salce katechetycznej.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 18.09.2011

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

3. Rodziców kandydatów do bierzmowania klas I. II. III. i kandydatów klas I. zapraszamy na spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 18.00.

4. W poniedziałek o 17.00 zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w salce katechetycznej.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę roku 11.09.2011

1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Dzisiaj dzieci klas pierwszych zapraszamy z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. Od 12-18 września br. W Kościele będziemy przeżywać - Tydzień Wychowania "Wszyscy zacznijmy wychowywać"

3. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę wyjątkowo w poniedziałek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. W poniedziałek o 18.30 po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie z ks. Gracjanem nowym opiekunem. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie z ks. Tomaszem w salce katechetycznej.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 04.09.2011

1. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek o 18.30 po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie z ks. Gracjanem nowym opiekunem. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie z ks. Tomaszem w salce katechetycznej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Organizujemy pielgrzymkę do CZĘSTOCHOWY w dniach od 23.09 - 26.09. Trasa pielgrzymki - w piątek wyjazd ze Stargardu do Częstochowy, sobota Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach, Kalwaria Zebrzydowska, niedziela Sanktuarium w Łagiewnikach i klasztor w Tyńcu, poniedziałek Wadowice i powrót do domu. Pełne informacje w gablotce parafialnej. Zapisy w biurze.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F