Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 24 kwietnia 2019 r, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 27.05.2012 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. W nadchodzącym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec, nabożeństwa czerwcowe w tym samym czasie. W maju zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski, stali penitenci otrzymają książkę od ks. Januarego. W piątek o godz. 07.00, 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy, okazja do spowiedzi. O 18.30 Litania do Serca Jezusowego. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

4. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić całej Polsce Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną 20.05.2012 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. Dzisiaj I Komunia Święta dzieci w Strachocinie, a także rocznica dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą w roku ubiegłym w naszym Kościele. Dzieci te i ich rodziny polecamy waszej modlitwie.

3. Również dzisiaj zapraszamy na godz. 15.00 do naszej Kolegiaty na Wojewódzkie Śpiewanie Maryjne pod patronatem Polskiego Chóru i Orkiestr.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Chcemy je poprzedzić wspólnotową modlitwą, dlatego w sobotę zapraszamy na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 21.00 a zakończy się Mszą Świętą o godz. 23.00

6. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot.
Program spotkania przedstawia się następująco: 27 maja spotkanie na Jasnych Błoniach w Szczecinie w godzinach od 12.00 do 16.00. Następnego dnia tj. 28 maja uroczysta Msza Święta w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 13.05.2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

3. Dzisiaj 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

4. Zebranie dla Rodziców dzieci kl. III odbędzie się we wtorek 15.05. o godz. 19.00. Obowiązkowa próba dla dzieci przed Rocznicą I Komunii będzie w środę o godz. 17.00. Spowiedź dla dzieci w czwartek o godz. 17.00

5. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

6. Polski Związek Chórów i Orkiestr w Szczecinie i Chór "Echo - Arioso" ze Stargardu Szczecińskiego zapraszają na coroczne ŚPIEWY MARYJNE. Koncert odbędzie się 20.05.2012 r. w niedzielę o godz. 15.00 w naszym kościele.

7. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od czwartku Nowenna do Ducha Świętego przed Zesłaniem Ducha Świętego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 6.05.2012 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek o godz. 19.00 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. bp Krzysztof Białasik z Boliwi. Od poniedziałku do środy zapraszamy młodzież na godz. 18 00 na modlitwę do Ducha Świętego. Taca zebrana w czasie bierzmowania zostanie przeznaczona na kościół w Boliwi.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej. Spowiedź dzieci w sobotę od godz. 09.00, Rodziców, Rodzeństwa w piątek od 17.00.

7. W niedzielę 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F