Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę roku 27.01.2013 r.

1. W związku ze śmiercią Księdza Kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski - Seniora, pragnę zaprosić wszystkich wiernych na Mszę Świętą w poniedziałek o godz. 18.00.

2. W Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu Osoby Życia Konsekrowanego, posługujące w naszej Archidiecezji, odnowią wyznanie wiary oraz złożone przez siebie śluby podczas uroczystej Mszy Świętej, sprawowanej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie o godz. 12.00. Zapraszamy Rodziców i Rodziny osób konsekrowanych oraz wszystkich Wiernych do udziału we wspólnej modlitwie. W tym dniu również obchodzić będziemy imieniny Ks. Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza, którego będziemy otaczać życzliwą modlitwą.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2013 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. W czwartek w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. W piątek od 17-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg:

- W sobotę 19.01., o godz. 10.00 Msza św. w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną, a o godz. 11.15 zapraszamy na nabożeństwo "Jordanu", czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy cerkwi nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę.

- W niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne w cerkwi prawosławnej.

3. W trzecią niedzielę stycznia tj. 20.01.2013 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not").

4. W sobotę 19.01 ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na godz. 18.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie Objawienie Pańskie 6.01.2013 r.

1. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Z okazji Roku wiary w środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Przymioty wiary".

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 2870 zł.

4. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Bronisław Racjan. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...


 Ogłoszenia duszpasterskie Święto Świętej Rodziny 30.12.2012 r.

1. Z okazji Nowego Roku 2013 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

2. W poniedziałek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

3. We wtorek NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

4. Na okres zimy od grudnia do marca nie będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca,odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

6. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F