Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę roku 09.06.2013 r.

1. W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w całej Polsce Święto Dziękczynienia, z tej racji zbierane były ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Do puszek na ten cel złożono 1187,15 gr.

2. Od czerwca do października zapraszamy na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej w każdą środę o godz. 21.00

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. W czwartek zapraszamy wszystkich uczestników kursu przedmałżeńskiego na nauki o godz. 19.00

4. PROCESJA FATIMSKA. W czwartek 13 dnia czerwca, zapraszamy na mszę oraz procesję ku czci Pani Fatimskiej. Procesja odbędzie się po mszy wewnątrz świątyni. Wspólne modlitwy zakończymy Apelem Jasnogórskim.

5. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkól nr 2 w Stargardzie zwróciło się z prośbą do naszej wspólnoty parafialnej o przeprowadzenie kwesty na rzecz Joanny Kapei, chorej na nowotwór mózgu. Przewidywane koszty operacji to ok. 30 tys. euro. Zbiórka będzie przeprowadzona za tydzień po każdej Mszy Świętej. Więcej informacji w gablotach przy kościele.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26.05.2013 r.

1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.30. A w niedzielę o godz. 17.30. W nadchodzącym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec, nabożeństwa czerwcowe w tym samym czasie.

2. Dzisiaj dzień Matki. Dlatego wszystkie mamy zapraszamy na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej, gdzie będziemy powierzać wasze troski, prosząc jednocześnie dla was o potrzebne łaski.

3. Dzisiaj Pierwsza Komunia św. dla dzieci w Strachocinie.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 8.00. Uroczysta Msza święta o godz. 9.30, a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30, następna o godz. 18.00. Procesja przejdzie następującymi ulicami: Mariacką, Krzywoustego, Grodzką, następnie ul. Mieszka I, Płatnerzy, Łokietka, i na Rynek Staromiejski i powrócimy do kościoła. Pamiętajmy aby na trasie procesji udekorować mieszkania dając świadectwo naszej wiary. Odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze i chętnych do pomocy zapraszamy w poniedziałek na spotkanie po wieczornej Mszy świętej o godz. 19.00. Młodzież i dorosłych prosimy, by zechcieli pomóc osobą starszym w niesieniu chorągwi i sztandarów w czasie procesji. Oktawa Bożego Ciała w kościele.

6. Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) dla miejscowości Strachocin i Święte. Msza św. w Strachocinie o godz. 12.30, a po Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ze Strachocina do Świętego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 19.05.2013 r.

1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.30. W niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. Dzisiaj o godz. 19.00 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. inf. prof. zw. Dr hab. Andrzej Offmański.

3. W czasie Liturgii Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy rocznice Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o dzieciach i ich rodzinach w naszych modlitwach.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

6. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP Matki Kościoła (uroczystość) w czwartek NMP Wspomożycielki Wiernych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną 12.05.2013 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

3. Zapraszamy uczniów klas I gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce parafialnej.

4. W poniedziałek 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła w kościele. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

6. Polski Związek Chórów i Orkiestr w Szczecinie i Chór "Echo - Arioso" ze Stargardu Szczecińskiego zapraszają na coroczne ŚPIEWY MARYJNE. Koncert odbędzie się 18.05.2013 r. w sobotę o godz. 16.00 w naszym kościele.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F