Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 26 marca 2019 r, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 16.12.2012 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku.

3. We wtorek ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe w piątek o godz. 19.00.

5. W sobotę 22.12 o godz. 15.00 na Rynku Staromiejskim odbędzie się plenerowy koncert charytatywny pt. "PODZIEL SIĘ WIGILIĄ" program wywieszony jest w gablotce, serdecznie zapraszamy. Na Mszy św. o godz. 18.00 Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 9.12.2012 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dzisiaj w II Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do wtorku, Msze św. o godz. 09.00 i 18.00. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.

3. Tydzień temu gościliśmy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, na cele Seminarium złożono 3491,43 zł.

4. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek po Mszy św.

5. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu 2.12.2012 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dziś gościmy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Alumni dzielą się z nami doświadczeniem Boga, na każdej Mszy Świętej głoszą Słowo Boże. Po liturgii przeprowadzą kwestę na rzecz Seminarium.

3. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

4. Od dziś będzie można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione będzie drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 16-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy Członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie po Mszy w kaplicy.

6. W II Niedzielę Adwentu tj. 09.12 w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2012

1. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 17.30.

2. Dzisiaj o godz. 18.00 kandydaci do bierzmowania złożą uroczyste wyznanie wiary z całym Kościołem. Dzisiaj o godz. 20.00 Msza św. bez prądu, w intencji obrony życia poczętego. Jest to Msza św. którą będziemy sprawować cyklicznie każdego 25 dnia miesiąca.

3. Od 21 do 26 listopada Tydzień Słowa Bożego, które ma nas zachęcić do czytania i poznawania Pisma świętego.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

6. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny, w następną niedziele rozpoczyna się Adwent. W drugą niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Rekolekcję Adwentowe które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Módlmy się o to, aby jak najwięcej osób skorzystało z Rekolekcji świętych.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F