Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 29.09.2013 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. kan. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W przyszłą niedzielę o godz. 12. 00 Regionalne Spotkanie Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Zapraszamy dzieci z podwórkowych, parafialnych, szkolnych Kół Różańcowych wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami. Spotkanie będzie transmitowane przez Radio Maryja. Program jest następujący:
Godz. 12.00 o. Piotr (Radio Maryja) Integracja Wspólnoty.
Godz. 12.15 modlitwa różańcowa prowadzona przez Madzię Buczek
Godz. 12.30 Msza Święta
Godz. 13.30 poczęstunek
Przyjadą dzieci ze Szczecina, z Choszczna i parafii Stargardzkich, dlatego zwracam się z prośbą do parafian o upieczenie ciasta. Chętnych zapraszam po Mszy św. do zakrystii aby potwierdzili chęć upieczenia ciasta. Zapraszamy Żywy Różaniec wyjątkowo na Mszę św. o godz. 12.30. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie Różańców.

3. W poniedziałek 7. października o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Adam Staszczak, proboszcz parafii św. Józefa.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 22.09.2013 r.

1. Dzisiaj w ramach duchowej jedności z ogólnopolską pielgrzymką małżeństw na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich małżonków na Msze Świętą o godz. 11.00 w czasie której będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się za tydzień po Mszy Świętej o godz.12.30.

3. Tydzień temu była zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US, zebrano 655 zł.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę roku 15.09.2013 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. Rozpoczynający się dziś tydzień chcemy przeżywać we wspólnocie Kościoła jako "Tydzień wychowania". W tym roku odbywa się on pod hasłem Wychowujemy do wartości. Aby budowali życie na Skale. Wszystkich was prosimy o modlitwę, a także o świadomość tego, iż wszyscy jesteśmy wychowawcami - świadkami Ewangelii.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. SPOTKANIA FORMACYJNE LITURGICZNEJ SŁUZBY OŁTARZA zapraszamy lektorów kandydatów i ministrantów w sobotę o godz. 9.00;

5. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana również dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

6. Zapraszamy dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się w Niedziele 29.09.2013 po Mszy Świętej o godz.12.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 8.09.2013 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Leszka Misjonarza Oblatów Maryi Niepokalanej, który będzie po Mszy św. rozprowadzał kalendarze misyjne.

2. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Dzisiaj zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

3. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek 09.09.2012 po wieczornej Mszy św. na plebanie.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

5. Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkania formacyjne. Kandydaci i ministranci Sobota godz. 10.00. Lektorzy swoja zbiórkę mają w czwartek o godz. 17.00.

6. Wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o ok. godz. 19.00

7. W piątek 13 września po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F