Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 24 września 2018 r, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Ogłoszenia duszpasterskie Objawienie Pańskie 6.01.2013 r.

1. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Z okazji Roku wiary w środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Przymioty wiary".

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 2870 zł.

4. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Bronisław Racjan. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...


 Ogłoszenia duszpasterskie Święto Świętej Rodziny 30.12.2012 r.

1. Z okazji Nowego Roku 2013 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

2. W poniedziałek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

3. We wtorek NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

4. Na okres zimy od grudnia do marca nie będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca,odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

6. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 23.12.2012 r.

1. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

2. Spowiedź święta w poniedziałek 24.12. spowiedź od godz. 6.30 do 13.00.

3. W Poniedziałek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. We wtorek Uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, nie będzie Mszy św. o godz. 8.00, pozostałe jak w niedzielę.

4. W środę Drugi dzień świąt, święto św. Szczepana. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog US. Msze św. jak w niedziele.

5. Za tydzień Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 16.12.2012 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku.

3. We wtorek ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe w piątek o godz. 19.00.

5. W sobotę 22.12 o godz. 15.00 na Rynku Staromiejskim odbędzie się plenerowy koncert charytatywny pt. "PODZIEL SIĘ WIGILIĄ" program wywieszony jest w gablotce, serdecznie zapraszamy. Na Mszy św. o godz. 18.00 Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F