Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 24 kwietnia 2019 r, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę roku 20.10.2013 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny i Tydzień Misyjny. Zbiórka do puszek po każdej Mszy św.

2. Tydzień temu przeżywaliśmy XIII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ DIALOGU", przeprowadzono zbiórkę na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia"; zebrano 3050,20 zł.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana również do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

4. PIELGRZYMKA DO RZYMU na Kanonizację bł. Jana Pawła II dn. 25.04 - 2.05 2014r. Program w gablotkach. Wstępne zapisy do końca miesiąca. Koszt całkowity ok. 2330zł. i 80 EU.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I Gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas III Gimnazjum na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w salce.

6. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 13.10.2013 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ DIALOGU". Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia", jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin. W środę 16 X, 35 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, dzisiaj w niedzielę wyjątkowo Różaniec połączony z procesją Fatimską o godz. 17.00.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy solidarność ofiarami wojny w Syrii poprzez modlitwę i pomoc materialną,. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 1617,10 zł.

4. We wtorek, 15 października, będziemy obchodzić X Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

7. W piątek święto św. Łukasza, Ewangelisty - imieniny ks. Łukasza Krasuli. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 6.10.2013 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W dzisiejszą niedzielę Kościół w Polsce pragnie okazać konkretny znak solidarności z ofiarami wojny w Syrii poprzez modlitwę i pomoc materialną, dzisiaj po każdej Mszy św. Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.
Dzisiaj o godz. 12. 00 Regionalne Spotkanie Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Zapraszamy dzieci z podwórkowych, parafialnych, szkolnych Kół Różańcowych wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami. Spotkanie będzie transmitowane przez Radio Maryja. Program jest następujący:
Godz. 12.00 o. Piotr (Radio Maryja) Integracja Wspólnoty.
Godz. 12.15 modlitwa różańcowa prowadzona przez Madzię Buczek
Godz. 12.30 Msza Święta
Godz. 13.30 poczęstunek

3. W poniedziałek wyjątkowo Różaniec o godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Adam Staszczak, proboszcz parafii św. Józefa. Po Mszy św. Litania do Matki Bożej i procesja wewnątrz kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w święcie parafii.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 29.09.2013 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. kan. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W przyszłą niedzielę o godz. 12. 00 Regionalne Spotkanie Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Zapraszamy dzieci z podwórkowych, parafialnych, szkolnych Kół Różańcowych wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami. Spotkanie będzie transmitowane przez Radio Maryja. Program jest następujący:
Godz. 12.00 o. Piotr (Radio Maryja) Integracja Wspólnoty.
Godz. 12.15 modlitwa różańcowa prowadzona przez Madzię Buczek
Godz. 12.30 Msza Święta
Godz. 13.30 poczęstunek
Przyjadą dzieci ze Szczecina, z Choszczna i parafii Stargardzkich, dlatego zwracam się z prośbą do parafian o upieczenie ciasta. Chętnych zapraszam po Mszy św. do zakrystii aby potwierdzili chęć upieczenia ciasta. Zapraszamy Żywy Różaniec wyjątkowo na Mszę św. o godz. 12.30. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie Różańców.

3. W poniedziałek 7. października o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Adam Staszczak, proboszcz parafii św. Józefa.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F