Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 stycznia 2018 r, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 9.12.2012 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dzisiaj w II Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do wtorku, Msze św. o godz. 09.00 i 18.00. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.

3. Tydzień temu gościliśmy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, na cele Seminarium złożono 3491,43 zł.

4. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek po Mszy św.

5. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu 2.12.2012 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dziś gościmy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Alumni dzielą się z nami doświadczeniem Boga, na każdej Mszy Świętej głoszą Słowo Boże. Po liturgii przeprowadzą kwestę na rzecz Seminarium.

3. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

4. Od dziś będzie można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione będzie drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 16-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy Członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie po Mszy w kaplicy.

6. W II Niedzielę Adwentu tj. 09.12 w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2012

1. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 17.30.

2. Dzisiaj o godz. 18.00 kandydaci do bierzmowania złożą uroczyste wyznanie wiary z całym Kościołem. Dzisiaj o godz. 20.00 Msza św. bez prądu, w intencji obrony życia poczętego. Jest to Msza św. którą będziemy sprawować cyklicznie każdego 25 dnia miesiąca.

3. Od 21 do 26 listopada Tydzień Słowa Bożego, które ma nas zachęcić do czytania i poznawania Pisma świętego.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

6. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny, w następną niedziele rozpoczyna się Adwent. W drugą niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Rekolekcję Adwentowe które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Módlmy się o to, aby jak najwięcej osób skorzystało z Rekolekcji świętych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę roku 18.11.2012 r.

1. W dzisiejszą niedzielę na wszystkich Mszach świętych gościmy ks. Tomasza Kancelarczyka, który będzie głosił słowo Boże na temat ochrony życia od chwili poczęcia w świetle nauczania bł. Jana Pawła II.

2. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych codziennie o godz. 17.30.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana zwłaszcza dla młodzieży, również przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Z okazji Roku wiary w środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Pismo Święte".

5. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. W sobotę, 24 listopada br., Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga obchodzi X rocznicę sakry biskupiej. W tym dniu zapraszamy wszystkich do udziału w Uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w Bazylice Archikatedralnej o godz. 12.00. Zjednoczeni we wspólnocie wiary podczas tej liturgii pragniemy otoczyć Pasterza naszej Archidiecezji modlitwą i złożyć najlepsze życzenia.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska

biuro@parafia.stargard.pl


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F