Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 25 maja 2019 r, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę roku 29.06.2014 r.

1. Zbiórka do puszek z ubiegłej niedzieli przeznaczona na Caritas wyniosła 1296,48 zł.

2. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się 07.07. W PONIEDZIAŁEK, zapisy dzieci w salce katechetycznej przy kościele od godz. 10.00.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. O 18.30 Litania do Serca Jezusowego. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na adorację według Objawień i woli Matki Bożej z Fatimy.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek tylko chorzy ks. Prałata i ks. Proboszcza.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę roku 22.06.2014 r.

1. Odpust w parafii św. Józefa ku czci św. Jana Chrzciciela we wtorek wieczorem. O godz. 18.00 litania do św. Jana Chrzciciela, a o godz. 18.30 rozpocznie się Msza św. odpustowa.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek organizowana przez Caritas Archidiecezji na kolonie dla dzieci ze środowisk ubogich, zagrożonych patologią oraz zamieszkałych w najuboższych rejonach naszej archidiecezji.

3. W środę 25.06. o godz. 20.00 zapraszamy na Mszę św. bez prądu.

4. Msza Święta w przyszłą niedzielę o 11.00 na intencję kolejarzy i ich rodzin.

5. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek 07.07. zapisy dzieci w sklepiku parafialnym w godzinach urzędowania, albo 07.07. o godz. 10.00.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

7. W piątek zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Spowiedź święta na zakończenie roku szkolnego w piątek od godz. 17.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 8.06.2014 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie o godz. 18.30. W niedzielę o godz. 17.30.

2. Tydzień temu była zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie zebrano 1700. Dzisiaj zbiórka na Serbię Bośnię i Hercegowinę po każdej Mszy św.

3. Spotkanie katechetyczne, zapraszamy wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne we wtorek o godz. 19.00 na plebanie.

4. Zapraszamy uczniów klas I gimnazjum na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w salce parafialnej.

5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP Matki Kościoła (uroczystość) we wtorek bł. Bogumiła, w środę św. Barnaby Ap. W czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana, święto w czwartek św. Antoniego z Padwy prezb dk, w sobotę bł. Michała Kozala bp m.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 25.05.2014 r.

1. Dzisiaj witamy w naszej wspólnocie Alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Przeżywana przez nas niedziela jest dniem powołaniowym. Klerycy podzielą się z nami refleksją o darze powołania kapłańskiego. Po każdej Mszy św. przy wyjściu będą zbierać ofiary na utrzymanie seminarium. Wesprzyjmy to dzieło swoją ofiarą.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe dzisiaj wyjątkowo o godz. 16.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

3. Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. Dziękczynną za Kanonizację św. Jana Pawła II, pod przewodnictwem wikariusza biskupiego dla miasta Stargardu ks. prał. Zygmunta Zawitkowskiego. Po Mszy św. koncert pod przewodnictwem pana Zbigniewa Małkowicza z Poznania oraz 10 chórów wprowadzi nas w wielkie przeżycie dziękczynienia. Patronem Honorowym tego wydarzenia jest ks. Abp Andrzej Dzięga.

4. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

5. W sobotę o godz. 16.00, na zakończenie miesiąca maja zapraszamy do naszego kościoła na piękny koncert pieśni maryjnych, śpiewanych przez chóry ze Stargardu i Szczecina.

6. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od czwartku Nowenna do Ducha Świętego przed Zesłaniem Ducha Świętego połączona z Nabożeństwem majowym.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F