Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 25 czerwca 2019 r, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 5.10.2014 r.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe wg następującego porządku:

Dorośli: w niedziele godz. 17.30; w tygodniu godz. 18.30
Dzieci: poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00
Młodzież: wybiera czas modlitwy z pośród ww. godz. nabożeństw.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kaplicy MB Różańcowej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

2. We wtorek 07. października o godz. 18.00 Msza Święta odpustowa (wspomnienie NMP Różańcowej), której przewodniczyć będzie ks. dr Marek Eliasz proboszcz parafii
św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krąpielu.

3. Młodzież klas I gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w czwartek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIV Dzień Papieski pod hasłem: "Świętymi bądźcie". Po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin .

5. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić 10 – lecie odbudowy i poświęcenia kościoła filialnego w Strachocinie . Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 14.00 w kościele w Strachocinie, pod przewodnictwem ks. prał. Henryka Ozgi.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 28.09.2014 r.

1. Dzisiaj zakończenie Misji Świętych. Bogu dziękujemy za wszelkie łaski jakie otrzymaliśmy w tym szczególnym czasie. Pragniemy podziękować Ojcom Oblatom Maryi Niepokalanej, o. Robertowi i o. Marcinowi za trud posługi w naszej Wspólnocie Parafialnej. Dzisiejsza taca jest wyrazem naszej wdzięczności Ojcom Misjonarzom za posługę w naszej parafii.

2. W czwartek 02.10. o godz. 18.00 w naszej wspólnocie wielka uroczystość – święcenia kapłańskie. Ks. dk. Tomasz Brzuzy przyjmie z rąk ks. Abp Andrzeja Dzięgi święcenia kapłańskie. Na to wspólne świętowanie zapraszam całą wspólnotę parafialną.

3. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. kan. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 31.08.2014 r.

1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Za tydzień zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. W poniedziałek 01.09.2014r. o godz. 17.00 w Kolegiacie odbędzie się Msza św. w int. tych którzy w czasie II wojny światowej walczyli i za tych którzy polegli w obronie Ojczyzny z prośbą o pokój w Polsce i na całym świecie. Zapraszamy na tą Mszę św. również dzieci i młodzież z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

3. Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 6 września br., odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, które przeżywa Rok Serca Jezusowego. Więcej informacji w gablotce.

4. W dniach od 21-28.09.2014 r. będziemy przeżywać Misje Święte prowadzone przez Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej. W niedzielę 07.09.2014r. przybędą Ojcowie aby przedstawić plan Misji jak również będzie można nabyć kalendarze.

5. Za tydzień Msza święta o godz. 11.00 w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

6. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne we wtorek 02.09.2014 po wieczornej Mszy św. na plebanie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę roku 24.08.2014 r.

1. Dożynki Archidiecezjalne – dzisiaj w Pyrzycach odbędą się Centralne Uroczystości Dożynkowe, o godz. 14.00 nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych, a o godz. 15.00 Uroczysta Msza święta.

2. Kończy się czas wakacji. Rozpocznie się Nowy Rok szkolny, zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi świętej w piątek od godz. 17.00

3. W poniedziałek 01.09.2014r. o godz. 17.00 w Kolegiacie odbędzie się Msza św. w int. tych którzy w czasie II wojny światowej walczyli i za tych którzy polegli w obronie Ojczyzny z prośbą o pokój w Polsce i na całym świecie.

4. Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 6 września br., odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, które przeżywa Rok Serca Jezusowego. Więcej informacji w gablotce.

5. W dniach od 21-28.09.2014 r. będziemy przeżywać Misje Święte prowadzone przez Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej. W niedzielę 07.09.2014r. przybędą Ojcowie aby przedstawić plan Misji jak również będzie można nabyć kalendarze.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F