Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 stycznia 2018 r, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu 17.03.2013 r.

1. W dzisiejszą Niedziele w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi ks. dr Jarosław NOWASZCZUK ze Szczecina. Rekolekcje od poniedziałku do środy o godz. 09.00 i 18.00. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. wotywna do Ducha Świętego, a po wieczornej Mszy świętej Adoracja Pana Jezusa i spowiedź do godz. 21.00. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu.

2. Tydzień temu Parafialny Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek dla ubogich na paczki z okazji Świąt Wielkanocnych, zebrano 1172,20 zł. W imieniu Caritas składam serdeczne Bóg zapłać.

3. We wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Odpust w sąsiedniej parafii o godz. 18.30.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa Metropolity zawartym w Słowie Pasterskim na pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu br., w czwartki, do Wielkiego Czwartku, zapraszamy wiernych do czuwania modlitewnego, zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Godzinę dla Jezusa. W czasie czuwania możliwość spowiedzi.

5. REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY PONADGIMNAZJALNEJ. Od środy do piątku o godz. 11.00


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 10.03.2013 r.

1. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek dla ubogich na paczki z okazji Świąt Wielkanocnych.

2. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedziele które poprowadzi ks. dr Jarosław NOWASZCZUK.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Można nabyć świecę Caritasu. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta, w najbliższą środę katecheza pod tytułem ?Syn Boży?. Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa Metropolity zawartym w Słowie Pasterskim na pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu br., w czwartki, do Wielkiego Czwartku, zapraszamy wiernych do czuwania modlitewnego, zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Godzinę dla Jezusa, będziemy się modlić w intencji wynagrodzenia za grzech niewiary i o łaskę pogłębienia wiary oraz z racji na rozpoczynające się konklawe i nowy pontyfikat.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu 3.03.2013 r.

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Tydzień temu była zbiórka na misję do puszek, zebrano 1020 zł.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Bóg Ojciec". Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa Metropolity zawartym w Słowie Pasterskim na pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu br., w czwartki, do Wielkiego Czwartku, zapraszamy wiernych do czuwania modlitewnego, zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Godzinę dla Jezusa, będziemy się modlić w intencji wynagrodzenia za grzech niewiary i o łaskę pogłębienia wiary oraz z racji na rozpoczynające się konklawe i nowy pontyfikat.

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:
- GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.
- DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

6. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się w V niedziele które poprowadzi ks. dr Jarosław NOWASZCZUK ze Szczecina. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 24.02.2013 r.


1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek, które decyzją Konferencji Episkopatu Polski przeznaczone są na finansowanie projektów misyjnych i na działalność Dzieła Pomocy ?Ad Gentes? przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

2. REKOLEKCJE DLA DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Od poniedziałku do środy w naszej parafii rekolekcje dla dzieci. Prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci aby uczestniczyły w rekolekcjach. A wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji dzieci.

3. Jutro Msza św. o godz. 20.00 bez prądu, w intencji obrony życia poczętego. Jest to Msza św. którą odprawiamy cyklicznie każdego 25 dnia miesiąca.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 27.02. o godz. 18.30 po Mszy św.

6. Za tydzień zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 11.00.

7. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:
- GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.
- DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska

biuro@parafia.stargard.pl


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F