Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 11.01. 2015 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. W sobotę w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. W niedzielę od 18-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3. W trzecią niedzielę stycznia tj. 18.01.2015 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia – Pomoc Kościołowi w Potrzebie („Kirche In Not”).

4. W tym tygodniu wspominamy: w sobotę św. Antoniego op.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 2700 zł.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę w Oktawie Bożego Narodzenia 4.01.2015 r.

1. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

3. W tym tygodniu wspominamy: We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele.

4. W dniu 6 stycznia 2015 r. Ks. Bp Marian Błażej Kruszyłowicz OFMConv będzie obchodził 25. rocznicę sakry biskupiej, otrzymanej z rąk św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra na Watykanie. W tym dniu Dostojny Jubilat będzie przewodniczył Mszy Świętej, z udziałem przedstawicieli Korpusu Dyplomatycznego, w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie o godz. 9.00, a następnie o godz. 12.00 na Placu Armii Krajowej w Szczecinie otworzy V Szczeciński Orszak Trzech Króli.

Zwieńczeniem uroczystości jubileuszowych będzie Msza Święta, sprawowana w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie w sobotę, 10 stycznia 2015 r. o godz. 11.00. Do udziału w tych uroczystościach Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza jak najliczniej całe Duchowieństwo, Członków Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, Osoby żyjące indywidualną konsekracją, a także wszystkie środowiska duszpasterskie, członków Ruchów, Stowarzyszeń i innych Wspólnot Kościelnych oraz wszystkich wiernych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.


 Ogłoszenia duszpasterskie Święto Świętej Rodziny 28.12.2014 r.

1. Z okazji Nowego Roku 2015 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

2. We wtorek 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 37 rocz. śm.

3. W środę w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

4. W czwartek NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.

5. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek z racji na uroczystość nie będzie Mszy wotywnej. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.


 Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie 25.12.2014 r.

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2015 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne – Władzą Miasta i Powiatu, Parlamentarzystą przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana diakona m, jutro ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.

3. W tym tygodniu wspominamy: w piątek św. Szczepana diakona m, święto, w sobotę św. Jana Ap i Ew święto, w niedzielę 28.12. w Oktawie Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny.

4. W poniedziałek 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 37 rocz. śm.

5. W środę w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

6. W czwartek NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F