Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę roku 18.10.2015 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę Różaniec o godz. 17.30.

2. Tydzień temu przeżywaliśmy XV Dzień Papieski „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY” przeprowadzono zbiórkę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrano 2108,60 zł.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana również do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców – abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

4. Zapraszamy w poniedziałek o godz. 18.00 kandydatów do bierzmowania klas III Gimnazjum w ramach spotkania na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. W niedzielę 25.10. o godz. 20.00 Msza święta dla życia bez prądu. Możliwość Duchowej Adopcji. Serdecznie zapraszamy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 11.10.2015 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY” Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę Różaniec o godz. 17.30.

3. Młodzież klas II gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w poniedziałek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

4. We wtorek 13 października po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski, serdecznie zapraszamy.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Zapraszamy w środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na ostatni Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

7. W czwartek 15 października, będziemy obchodzić XII Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 4.10.2015 r.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe wg następującego porządku:

Dorośli: w niedziele godz. 17.30; w tygodniu godz. 18.30
Dzieci: poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00
Młodzież: wybiera czas modlitwy z pośród ww. godz. nabożeństw.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 13.00 w kaplicy MB Różańcowej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

2. Młodzież klas I gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w poniedziałek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku oraz na początku nowego roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy, aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. W środę 07. października o godz. 18.00 Msza Święta odpustowa (wspomnienie NMP Różańcowej), której przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Antoń proboszcz parafii
Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XV Dzień Papieski pod hasłem: „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY” Po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 27.09.2015 r.


1. Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie miała miejsce druga zbiórka funduszy na diecezjalne przygotowanie ŚDM.

2. Dzisiaj gościmy pana Romana Kępińskiego autora rymowanek biblijnych Romcio-Tomcio. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć nową książkę podpisaną przez autora.

3. Za tydzień 04.10.2015r. z naszego kościoła będzie transmitowana Msza św. dla widzów TV POLONIA. Dlatego w tym dniu Msza św. o godz. 12.30 będzie przesunięta na godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian oraz mieszkańców miasta do udziału we Mszy św. Jednocześnie przepraszamy za zamieszanie jakie będzie na wcześniejszych Mszach w przygotowaniu transmisji.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W środę 07. października o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej.

6. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

7. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F