Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 25 maja 2019 r, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę roku 7.07.2015 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W ubiegłym tygodniu w naszej parafii odbyły się półkolonie , brało w nich udział ok. 30 dzieci.

3. Nasi ofiarodawcy: Piekarnia MICHAEL , Mały Młyn, Zakłady mięsne OZIMEK. Pan Zbigniew Ledwa. Ofiarodawcom, dzięki którym półkolonie mogły się odbyć, wszystkim mówimy Bóg zapłać. Dzisiaj zbiórka do puszek organizowana przez Parafię na półkolonie dla dzieci z naszej parafii. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim ofiarodawcom i tym którzy dzisiaj złożą ofiarę do puszek, aby mogły się odbyć półkolonie w naszej parafii.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

6. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

7. Caritas serdecznie prosi o odbiór tornistrów w sklepiku parafialnym przez tych którzy zakupią niezbędne przybory dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę roku 28.06.2015 r.

1. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się 29.06. W PONIEDZIAŁEK, zapisy dzieci w salce katechetycznej przy kościele od godz. 10.00.

2. Za tydzień zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

3. Ks. Rusłan oraz wierni parafii greckokatolickiej zapraszają na konsekrację cerkwi dnia 4 lipca – sobota, godz, 11.00, ul, Młyńska 36. Ks. Rusłan jeszcze raz dziękuje za finansowe wsparcie budowy świątyni greckokatolickiej.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. O 18.30 Litania do Serca Jezusowego. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na adorację według Objawień i woli Matki Bożej z Fatimy.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek tylko chorzy ks. Prałata i ks. Proboszcza.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę roku 21.06.2015 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe w niedziele o godz. 17.30. W dni powszednie o godz. 18.30.

2. Odpust w parafii św. Józefa ku czci św. Jana Chrzciciela w środę wieczorem. O godz. 18.00 litania do św. Jana Chrzciciela, a o godz. 18.30 rozpocznie się Msza św. odpustowa.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Spowiedź święta na zakończenie roku szkolnego w piątek od godz. 17.00.

5. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek organizowana przez Caritas Archidiecezji na kolonie dla dzieci ze środowisk ubogich, zagrożonych patologią oraz zamieszkałych w najuboższych rejonach naszej archidiecezji.

6. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się 29.06. W PONIEDZIAŁEK, zapisy dzieci w salce katechetycznej przy kościele od godz. 10.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę roku 14.06.2015 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe w niedziele o godz. 17.30. Nabożeństwo w dni powszednie o godz. 18.30.

2. Dzisiaj w Świętem ODPUST o godz. 14.00.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

4. Tydzień temu była zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie zebrano 817zł.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.

6. Biuro parafialne czynne jest we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do godz. 17.00 a w sobotę od godz. 10.00 do godz.12.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F