Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę roku 31.01.2016 r.

1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza Święta sprawowana będzie o godz. 7.00; 10.00; 18.00 W tym dniu obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic w czasie każdej Mszy św.; taca przeznaczona na wsparcie zakonów klauzurowych.

2. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy, aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek miesiąca, w czwartek będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Msza święta wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

5. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek Ofiarowanie Pańskie święto w piątek czwartek św. Agaty dz. m. w sobotę św. Pawła Miki i Tow. m.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę roku 24.01.2016 r.

1. Dzisiaj nabożeństwo ekumeniczne w parafii Prawosławnej p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po wieczornej Mszy świętej.

3. W tym tygodniu wyjątkowo ze względu na zbliżające się ferie odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę. Msza św. dla chorych w piątek godz. 12.00.

4. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Nawrócenie św. Pawła Ap, święto, we wtorek św. Tymoteusza i Tytusa bp, w środę bł. Jerzego Matulewicza bp, w czwartek św. Tomasza z Akwinu prezb dK.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę roku 17.01.2016 r.

1. Od 18-25 stycznia przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg: We wtorek 19.01., o godz. 10.00 Msza św. w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną, a o koło godz. 11.00 zapraszamy na nabożeństwo „Jordanu”, czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy cerkwi nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę. W sobotę 23.01 o godz. 17.00 w Cerkwi Prawosławnej odbędzie się VI Koncert Kolęd WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH. W niedziele 24.01.2016 r. nabożeństwo ekumeniczne w parafii Prawosławnej p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. W dzisiejszą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia – Pomoc Kościołowi w Potrzebie („Kirche In Not”).

3. We wtorek ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny, zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną o godz. 18.00.

4. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy, aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Wszystkich tych którzy w czasie kolędy nie byli w domu, czy też z innych powodów nie odbyła się kolęda, a chcieliby przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, zapraszamy do zakrystii, aby podać adres zamieszkania. Kolęda uzupełniająca odbędzie się 26.01.2016 od godz. 17.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01. 2016 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Za tydzień w niedzielę w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. Od 18-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3. W trzecią niedzielę stycznia tj. 17.01.2016 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia – Pomoc Kościołowi w Potrzebie („Kirche In Not”).

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 4550 zł.

5. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F