Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r, imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii

Ogłoszenia duszpasterskie - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01. 2016 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Za tydzień w niedzielę w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. Od 18-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3. W trzecią niedzielę stycznia tj. 17.01.2016 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia – Pomoc Kościołowi w Potrzebie („Kirche In Not”).

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 4550 zł.

5. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.


 Ogłoszenia duszpasterskie - II NIEDZIELA W OKTAWIE BOŻEGO NARODZENIA 3.01.2016 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele.

2. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.

3. W tym tygodniu odwiedziny chorych z komunią św. piątek i sobotę 08.01 i 09.01. stycznia.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół w tym tygodniu na ten cel złożono 1850 zł.

5. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Marta Pacelik, + Eugeniusz Trzos + Andrzej Juszczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

6. W piątek Msza św. dla chorych o godz. 12.00 w południe.


 Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Świętej Rodziny 27.12.2015 r.

1. Z okazji Nowego Roku 2016 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

2. W środę 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 38 rocz. śm.

3. W czwartek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

4. W piątek NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.

5. W tym tygodniu 1-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek z racji na uroczystość nie będzie Mszy wotywnej. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, z racji na Nowy Rok odwiedziny chorych z komunią św. przesuwamy na piątek i sobotę 08.01 i 09.01. stycznia.


 Ogłoszenia duszpasterskie - Narodzenie Pańskie 25.12.2015 r.

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2016 niech przyniesie wiele radości szczęścia i pokoju. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne – Władzą Miasta i Powiatu, Parlamentarzystą przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana diakona m, jutro ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.

3. W środę 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 38 rocz. śm.

4. W czwartek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

5. Pragnę w imieniu własnym jak i Parafialnego Zespołu Caritas podziękować tym wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci.

6. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do wystrojenia Kościoła na Boże Narodzenie, którzy pomagali w tych ostatnich dniach. Za wszelki trud dla dobra wspólnoty parafialnej składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F