Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 1 maja 2016 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Nabożeństwo pokutno-błagalne połączone z przejściem przez Bramę Miłosierdzia. Na zakończenie nabożeństwa adoracja krzyża i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

2. W uroczystość Matki Bożej Królowej Polski zapraszamy na Msze Św. według stałego porządku: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Msza Św. o godz. 11.00 w intencji naszej Ojczyzny. Modlimy się o pomyślność dla Polski i Polaków.

3. Nabożeństwa majowe: niedziele i uroczystość Matki Bożej Królowej Polski 17.30, w tygodniu po Mszy Św. wieczornej.

4. Codziennie apel Jasnogórski prze figurze M.B. o godz. 21.00.

5. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy ministrantów, lektorów i ich rodziców. Prosić będziemy o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

6. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. Ksiądz Prałat odwiedzi w tym dniu chorych.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 24 kwietnia 2016 r.

1. W niedzielę 1.05. br. o godz. 15.00, w pierwszą niedzielę miesiąca gromadzimy się przed Bramą Miłosierdzia, aby uczestniczyć w nabożeństwie eucharystycznym, podczas którego będzie można uzyskać odpust zupełny. Podczas adoracji krzyża wszyscy obecni zostaną pobłogosławieni Najświętszym Sakramentem.

2. W Uroczystość NMP Królowej Polski 3 Maja Msze Św. w naszej świątyni będą sprawowane według porządku niedzielnego. O godz. 11.00 uroczysta suma. Będziemy modlili się w intencji naszej Ojczyzny, prosząc o zgodę i jedność Polaków.

3. Tradycyjnie w miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania loretańska.

4. Zapraszamy w każdą środę na nabożeństwo ku Czci NMP Nieustającej Pomocy. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w intencjach poleconych przez parafian. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy Cudownym Obrazie Matki Bożej.

5. I Komunia Święta będzie w naszej wspólnocie parafialnej 08.05. o godz. 11.00. Otoczmy dzieci, rodziców, krewnych naszą modlitwą, aby dzień I Komunii Świętej był momentem odrodzenia życia chrześcijańskiego, nie tylko dzieci przyjmujących Pana Jezusa, ale także całej naszej parafii.

6. 27.04. o godz. 16.00 J. E. Ks. Abp. Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym. Chciejmy zaplanować sobie czas, aby uczestniczyć w naszym radosnym święcie, kiedy młodzi ludzi otrzymają dary Ducha Św.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 17 kwietnia 2016 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dra Marcina Szczodrego współodpowiedzialnego za organizację Światowych Dni Młodzieży w naszej Archidiecezji. Po Mszy Św. będzie możliwość złożenia do puszek ofiary na organizację tego wydarzenia.

2. Informujemy, że kolejne nabożeństwo pokutno - błagalne połączone z przejściem przez Bramę Miłosierdzia będzie miało miejsce 01.05.2016r. o godz. 15.00. Nabożeństwo połączone z możliwością uzyskania odpustu zupełnego będzie celebrowane w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

3. Zapraszamy w każdą środę na nabożeństwo ku Czci NMP Nieustającej Pomocy. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w intencjach poleconych przez parafian. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy Cudownym Obrazie Matki Bożej.

4. I Komunia Święta będzie w naszej wspólnocie parafialnej 08.05. o godz. 11.00. Otoczmy dzieci, rodziców, krewnych naszą modlitwą, aby dzień I Komunii Świętej był momentem odrodzenia życia chrześcijańskiego, nie tylko dzieci przyjmujących Pana Jezusa, ale także całej naszej parafii.

5. 27.04. o godz. 16.00 J. E. Ks. Abp. Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym. Chciejmy zaplanować sobie czas, aby uczestniczyć w naszym radosnym święcie, kiedy młodzi ludzi otrzymają dary Ducha Św.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 10 kwietnia 2016 r.

1. Dzisiaj o godz. 12.30 w Kościele pw. św. Jana w Stargardzie Msza Św. w intencji Ojczyzny oraz ofiar katastrofy smoleńskiej. Po nabożeństwie uczestnicy przejdą pod tablicę pamiątkową poświęconą ofiarom katastrofy smoleńskiej, gdzie zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.

2. Zapraszamy serdecznie na uroczystą Mszę Świętą dziękczynną w dniu 1050- tej rocznicy Chrztu Polski. Msza Św. o godz. 18.00 14 kwietnia br.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 17.00 i w soboty od 10.00 do 12.00. Spraw pilne, związane z formalnościami pogrzebowymi prosimy zgłaszać po każdej wieczornej Mszy Św.

4. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie w najbliższą środę o godz. 17.00.

5. Zapraszamy na Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie 12.04. Mszą Św. o godz. 18.00, zakończenie 13.04. mszą wieczorną.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F