Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 25 maja 2019 r, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Świętej Rodziny 27.12.2015 r.

1. Z okazji Nowego Roku 2016 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

2. W środę 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 38 rocz. śm.

3. W czwartek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

4. W piątek NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.

5. W tym tygodniu 1-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek z racji na uroczystość nie będzie Mszy wotywnej. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, z racji na Nowy Rok odwiedziny chorych z komunią św. przesuwamy na piątek i sobotę 08.01 i 09.01. stycznia.


 Ogłoszenia duszpasterskie - Narodzenie Pańskie 25.12.2015 r.

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2016 niech przyniesie wiele radości szczęścia i pokoju. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne – Władzą Miasta i Powiatu, Parlamentarzystą przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana diakona m, jutro ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.

3. W środę 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 38 rocz. śm.

4. W czwartek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

5. Pragnę w imieniu własnym jak i Parafialnego Zespołu Caritas podziękować tym wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci.

6. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do wystrojenia Kościoła na Boże Narodzenie, którzy pomagali w tych ostatnich dniach. Za wszelki trud dla dobra wspólnoty parafialnej składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 20.12.2015 r.

1. Ostatnie roraty dla dzieci w poniedziałek i w środę o godz. 18.00.

2. Spowiedź święta - w poniedziałek, we wtorek i w środę spowiedź od godz. 6.30 wieczorem od godz.1700. w czwartek 24.12 spowiedź od godz. 6.30 do 13.00.

3. W czwartek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA dla dzieci o godz. 21.00 dzieci przychodzą przebrane za Aniołów, i dla dorosłych o godz. 22.30 i 24.00. W piątek Uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO.

4. W sobotę drugi dzień świąt, święto św. Szczepana. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog US. Msze św. jak w niedziele.

5. Za tydzień Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny.

6. Pragnę w imieniu własnym jak i Parafialnego Zespołu Caritas podziękować tym wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci. A także Zespołowi Caritas za zaangażowanie w charytatywną służbę dzieciom i potrzebującym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 13.12.2015 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w tym tygodniu wyjątkowo w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Rekolekcje odbędą się od niedzieli do wtorku włącznie. W poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00 i 18.00 serdecznie zapraszamy. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Przybyło proboszcz Rewala. Spowiedź w poniedziałek i we wtorek rano od 8.30 wieczorem w czasie Mszy św. i tak długo aż wszyscy będą wyspowiadani.

3. Wyjątkowo w drugi poniedziałek w ramach rekolekcji po Mszy świętej nabożeństwo do Ducha Świętego z modlitwą o uzdrowienie.

4. Zapraszamy rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne przed wigilią dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00. Wigilia dla ministrantów w piątek 18.12.2015.

5. Zapraszamy na wigilię w sobotę 19 grudnia o godz. 19.00 ludzi samotnych, ubogich na wspólne kolędowanie. Chętnych prosimy aby się zgłaszali w zakrystii, w sklepiku, w biurze parafialnym do 16 grudnia.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F