Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 17 lipca 2016 r.

1. Czas wakacji to okazja do odwiedzania swoich krewnych i przyjaciół. Z całego serca chcemy powitać i pozdrowić Miłych Gości, którzy w tym czasie odwiedzają nasze miasto i modlą się z nami podczas Eucharystii.

2. Cały czas trwają prace remontowe na wieży od strony zachodniej. Nasza kolegiata pięknieje i to bardzo cieszy, chociaż przed nami duże wyzwania: wymiana posadzki i malowanie. Ufamy Bożej Opatrzności. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę tzw. „inwestycyjną”. Zebrano sumę 4 383 zł. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zaufanie. Wszystkich dobrodziejów naszej parafii zapewniamy o naszej modlitwie.

3. Jest do nabycia najnowsza prasa katolicka. Niedziela, Gość Niedzielny. Niech czas wakacji będzie wypełniony pożyteczną lekturą.

4. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Loretto, Lanciano, San Giovani Rotondo, Rzymu. W dniach 18. – 26.10.2016r. Jako przewodnik pojedzie Ks. Proboszcz. Cena 1950 zł. Cena obejmuje przejazd autokarem, noclegi i wyżywienie. Zapisy w zakrystii, biurze parafialny. Serdecznie zapraszamy.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.

6. Wszystkim Wam, Kochani życzymy spokojnej i miłej pełnej radości niedzieli.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 10 lipca 2016 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca. Składka zebrana podczas Mszy Św. jest przeznaczona na cele inwestycyjne. Na plebanii trwają prace remontowe. Trzeba było wymienić: całkowicie kanalizację, instalację elektryczną, wodną. Zakres prac jest bardzo szeroki. Poza tym na wieży od strony zachodniej realizowane są prace rewitalizacyjne. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszego kościoła mariackiego składamy serdeczne podziękowanie.

2. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie 13.07. o godz. 18.00. Chcemy duchowo łączyć się z Sanktuarium M.B. w Fatimie i modlić się w intencji naszych rodzin, błagając o pokój i zgodę w naszych wspólnotach domowych.

3. W piątek, 15.07. Ks. Prałat Henryk Ozga obchodzi swoje imieniny. O godz. 18.00 odprawi uroczystą Mszę Św. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie.

4. Wszystkim drogim parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wszystkiego najlepszego. Niech czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi będzie doskonałym sposobem na regeneracje sił. Wszystkim miłym gościom przebywającym w Stargardzie życzymy również wspaniałego wypoczynku w naszym cudownym mieście.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości darów Nieba.

6. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Loretto, Lanciano, San Giovani Rotondo, Rzymu. W dniach 18. – 26.10.2016r. Jako przewodnik pojedzie Ks. Proboszcz. Cena 1950 zł. Cena obejmuje przejazd autokarem, noclegi i wyżywienie. Zapisy w zakrystii, biurze parafialny. Serdecznie zapraszamy.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 3 lipca 2016 r.

1. Dziś o godz. 15.00 gromadzimy się przed bramą miłosierdzia, a następnie rozpocznie się nabożeństwo pokutno – błagalne z racji Roku Świętego. Przechodząc przez bramę miłosierdzia i modląc się w intencjach Ojca Św. możemy uzyskać odpust zupełny. Gorąco zapraszamy na to modlitewne czuwanie.

2. W przyszłą niedzielę tzw. „drugą niedzielę” miesiąca składamy ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne. Trwają prace remontowe na plebanii. Należało wymienić: całą instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną, gazową. Zakres prac jest bardzo szeroki. Poza tym, trwają prace związane z odnowieniem elewacji kolegiaty. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel. Dzięki życzliwości naszych parafian, władz naszego miasta, możliwe jest podjęcie dalszych prac.

3. Biuro parafialne czynne jest we wtorki, czwartki od godz. 16.00 – 17.00 i w soboty od 10.00 – 12.00. W sprawach związanych z pogrzebem bardzo prosimy o kontakt po Mszy Św. wieczornej.

4. Wszystkim naszym drogim Parafianom udającym się na wakacje życzymy dobrego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Jako duszpasterze zapewniamy o naszej łączności modlitewnej.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 26 czerwca 2016 r.

1. Rozpoczął się czas wakacji, wypoczynku. Wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej regeneracji sił. Serdecznie witamy także w naszym kościele miłych gości, którzy są z nami na Eucharystii.

2. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 modlić się będziemy o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Zapraszamy na tę Mszę Św. wszystkich, a w szczególności ministrantów, lektorów oraz ich rodziców.

3. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 12.00 Msza Św. w intencji Chorych. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. W tym dniu Ks. Prałat odwiedzi chorych z posługą sakramentalną.

4. W pierwszą sobotę miesiąca Ks. Proboszcz i Ks. Norbert odwiedzą chorych i udzielą Komunii Św.

5. W niedzielę o godz. 11.00 Uroczysta Msza Św. dla członków Żywego Różańca. Po Mszy Św. wymiana tajemnic różańcowych.

6. W środę 29.06. obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu modlimy się szczególnie w intencji Ojca Świętego Franciszka. W tym dniu taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F