Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 29 lipca 2018 r.1. Dnia 1.08.2018 o godz. 17.00 w naszej Kolegiacie będzie sprawowana uroczysta Eucharystia w intencji Ojczyzny i ofiar Powstania Warszawskiego. Wspomniane wydarzenie organizowane jest w ramach Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. Na tę uroczystość zaprasza Prezydent Miasta oraz Dowódca Garnizonu Stargard. Przed Mszą św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a wieczorem o godz. 21.00 Apel Jasnogórski przy figurze Niepokalanej.

2. W pierwszy czwartek miesiąca pragniemy modlić się na Mszy św. O godz. 18.00 o nowe, liczne powołania do kapłaństwa i zakonu.

3. W pierwszy piątek miesiąca ks. Prałat i ks. Marcin Kalata odwiedzą przed południem chorych z Komunią św. Od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Nie będzie w tym dniu sprawowana Msza św. o godz. 12.00

4. W pierwszą Sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.15. Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. sprawowanej o godz. 11.00 w intencji Członków Żywego różańca, zmiana tajemnic różańcowych


6. Jest do nabycia najnowsza pasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Chciejmy uprzyjemnić sobie czas wakacyjny lekturą i tym samym skorzystać z bogactwa słowa drukowanego.

7. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów.

8. Wszystkim kochanym parafianom, miłym gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia. Udającym się na zasłużony wypoczynek, urlop życzymy wielu wspaniałych wrażeń i przede wszystkim szczęśliwego powrotu do domu.

9. Do domu Ojca w minionym tygodniu odeszli: +Urszula Czaińska i +Antoni Żuk

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-07-29 06:40:16

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F