Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 12 listopada 2017 r.1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętych pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbietę Węgierską, a w sobotę bł. Karolinę Kózkównę.

2. Wczoraj przeżywaliśmy w naszej Kolegiacie uroczystości związane z 99 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Z całego serca dziękujemy Włodarzom Miasta, Powiatu, Służbom Mundurowym (Wojsku, Policji, Straży Miejskiej, Służbie Więziennej, Straży Pożarnej), Kombatantom, Pocztom Sztandarowym, Nauczycielom i Uczniom stargardzkich szkół za wspólnotową modlitwę w intencji Ojczyzny.

3. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. W ostatnim czasie wymieniliśmy wszystkie mikrofony, gdyż taka była konieczność. Trzy mikrofony to wydatek 2.500 zł. Nie są to rzeczy tanie, ale na pewno posłużą przez kolejne lata. Wszystkim Ofiarodawcom i Dobroczyńcom składamy nasze najszczersze podziękowanie.

4. Modlitwa wypominkowa za zmarłych codziennie o godz. 17:30. Przed ołtarzem stoją świeczniki, na których można zapalić symboliczny znicz za polecanych w modlitwie wypominkowej.

5. We wtorek, 14 listopada, o godz. 12:00 dyrekcja oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie zapraszają do szkoły na Zaduszki Literackie.

6. Młodzież z klas III gimnazjum zapraszamy na spotkanie we wtorek o 17:00.


7. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe. Wypominki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii dostępne są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

9. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

10. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Paweł Geleta, Mikołaj Szymański i Andrzej Grzybek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-11-12 05:30:00

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F