Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 29 października 2017 r.1. Nabożeństwa różańcowe do wtorku o godz. 17:30, różaniec dla dzieci w poniedziałek o godz. 16:30. Młodzież z klas III gimnazjum zapraszamy na różaniec we wtorek o 17:30.

2. W Uroczystość Wszystkich Świętych w Kolegiacie sprawowane będą Msze św. o godz. 8:00, 9:30 i 18:00. W Strachocinie Msza św. o godz. 8:00, a w Świętem o godz. 9:00. O godz. 12:30 sprzed bramy głównej Starego Cmentarza wyruszy procesja żałobna w intencji zmarłych. Po zakończeniu procesji Msza św. przy krzyżu.

3. W Dzień Zaduszny Msza św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwa za zmarłych, którzy odeszli do Pana od listopada ubiegłego roku. Zapraszamy rodziny, krewnych, przyjaciół, aby przy odczytywaniu imienia i nazwiska zmarłego zapalić symboliczny znicz. Włączmy się do wspólnej modlitwy za tych, którzy poprzedzili nas do wiecznej Ojczyzny.

4. Od 3 listopada o godz. 17:30 będziemy polecać w wypominkach zmarłych, polecanych modlitwie Kościoła. Niech listopad będzie szczególnie bogaty w pamięć o zmarłych.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek modlimy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne z naszej wspólnoty parafialnej. W I piątek miesiąca wszyscy kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź św. od godz. 17:00. W I sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17:00.

6. W dniach 04-05 listopada odbędzie się Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę. Wyjazd ze Stargardu w sobotę o godz. 9:40. Bilety pielgrzyma można zakupić na stacji w cenie 45 zł.


7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. W dniach 01-08 listopada możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź św., Komunia św., brak przywiązania do grzechu i modlitwa w intencjach Ojca Świętego) za nawiedzenie cmentarza lub kościoła. Odpust ten możemy ofiarować za zmarłych.

9. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe. Wypominki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

10. Stowarzyszenie Polski Klub Patriotyczny zaprasza na koncert patriotyczny Andrzeja Kołakowskiego, który odbędzie się 04 listopada o godz. 17:00, w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej. Wstęp bezpłatny.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii dostępne są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

12. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

13. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Tadeusz Sarzyński, Alicja Kłak i Piotr Kordykiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-10-28 23:27:55

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F