Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 1 października 2017 r.1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Świętych Aniołów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustynę Kowalską, a w sobotę Matkę Bożą Różańcową.

2. Rozpoczynamy dziś miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30, różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 16:30.

3. We wtorek, na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Po Mszy św. wieczornej o 18:45 spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klas VII i II gimnazjum.

4. W czwartek o godz. 16:30 w Kolegiacie rozpocznie się procesja różańcowa.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na wieczorną Eucharystię zapraszamy ministrantów, lektorów i ich rodziców. Będziemy modlili się o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów. Na to spotkanie zapraszamy również chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu.

6. W I piątek miesiąca o godz. 12:00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących. W tym dniu Ks. Prałat i ks. Marcin Miczkuła odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 17:00 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.


7. W I sobotę miesiąca wieczorem nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Chcemy modlić się w intencji naszej parafii i w intencji naszych rodzin.

8. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone zostaną na cele inwestycyjne.

9. Przypominamy, że jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej zbiorowej, która będzie sprawowana w listopadzie.

10. Przypominamy, że Wspólnota Apostołów Miłosierdzia organizuje wyjazd 7 października na koronację obrazu do sanktuarium w Siekierkach oraz na Różaniec do granic. Szczegóły na plakacie w gablocie.

11. W sobotę, 07 października, o godz. 17:30 w kościele pw. św. Jana odbędzie się koncert chóru Lutni Nowa z Aleksandrowa Kujawskiego. Na koncert zaprasza Festiwal Muzyczny Seniorów ze Szczecina.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Bądźmy orędownikami czytelnictwa.

13. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

14. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Edward Jakubowski i Janina Kołdun. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-10-01 08:17:06

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F