Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 3 września 2017 r.1. Bogu niech będą dzięki za wszystko dobro, które wypłynęło z duchowych przeżyć naszego jubileuszu 60-lecia powstania naszej parafii. Moją wdzięczność kieruję do księży wikariuszy, którzy bardzo się natrudzili, aby uroczystości odpustowe przebiegły pięknie i sprawnie. Wszystkim tym, którzy włączyli się w to dzieło z serca składam: Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej. Po Mszy św. nabożeństwo w intencji nowych powołań.

3. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkim uczniom składamy najlepsze życzenia, aby czas nauki był dla nich owocny. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

4. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na cele inwestycyjne.

5. Informujemy, że jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej zbiorowej, która będzie sprawowana w listopadzie. Wielu parafian prosi, aby móc dołączyć imiona i nazwiska zmarłych, by byli polecani w kolejnych Mszach św. W sprawie Mszy św. gregoriańskich prosimy o kontakt z ks. Marcinem Miczkułą.


6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Bądźmy orędownikami czytelnictwa.

7. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

8. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca śp. Mateusz Kamiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-09-03 03:15:52

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F