Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli


Ogłoszenia Duszpasterskie - XVIII Niedziela zwykła 6 sierpnia 2017 r.1. W tym roku przypada 60-ta rocznica powstania naszej parafii. Jest to doniosłe wydarzenie w historii Kościoła na Pomorzu Zach i Stargardu. Kolegiata została dźwignięta z ruin i stała się Świątynią poświęconą NMP Królowej Świata. W niedzielę 20.08 rozpoczniemy tydzień dziękczynienia za powstanie naszej Wspólnoty Parafialnej. Tradycyjnie w tym dniu nasza parafialna „Caritas” wraz w woluntariuszami i ludźmi zaangażowanymi zorganizuje „Festyn Parafialny”. Dasze informacje na temat obchodów naszego Jubileuszu zostaną podane w najbliższym czasie.

2. W najbliższą środę, 9.08 po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie pielgrzymów udających się do Wilna w dniach od 25.09-30.09. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.

3. W przyszłą niedzielę tzw. „niedzielę inwestycyjna” ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na cele budowlano- remontowe prowadzone w naszej Kolegiacie.

4. Mszą św. O godz. 18 w najbliższą sobotę rozpoczniemy „Jerycho różańcowe”. , które potrwa do niedzieli do godziny 18.00. zapraszamy do wspólnotowej modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę 13.08 o godz. 18.00 rozpoczniemy uroczyste nabożeństwo fatimskie połączone z precesją. Serdecznie zapraszamy, szczególnie, że obchodzimy w tym roku setna rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie.

6. Informujemy, że 2.09. br. o godz. 19.00 w salce parafialnej rozpoczniemy cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego, dla osób przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Bardzo prosimy o poinformowaniu zainteresowanych o tym wydarzeniu.


7. Jest do nabycia prasa katolicka. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. We wspomnianych publikatorach jest wiele interesujących informacji na temat życia Kościoła i w Polsce. Solenizantów i Jubilatów, którzy będą obchodzić swoje uroczystości w bieżącym tygodniu otaczamy nasza życzliwością i składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia.

8. Wszystkim drogim Parafianom, miłym gościom - modlącym się w naszej Kolegiacie życzymy spokojnej, pięknej niedzieli. Niech wszystkich przepełnia duch wdzięczności za wiarę, którą otrzymaliśmy i za Sakrament Eucharystii, który nas umacnia w życiu codziennym.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-08-06 02:41:28

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F