Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 30 lipca 2017 r.1. W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Ignacego Loyolę, we wtorek św. Alfonsa Marię Liguori, a w piątek św. Jana Marię Vianneya.

2. Jesteśmy praktycznie na półmetku wakacji. Czas urlopowy na pewno sprzyja regeneracji sił, odetchnieniu od bieżących problemów życiowych. Wszystkim udającym się na zasłużony wypoczynek życzymy dobrej pogody, radości z przebywania wśród najbliższych. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się podczas wieczornego nabożeństwa o liczne i święte powołania do zakonu i kapłaństwa.

4. W I piątek miesiąca o godz. 12:00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących. Ks. Prałat odwiedzi chorych z Najśw. Sakramentem. Od godz. 17:00 okazja do spowiedzi.

5. W I sobotę miesiąca o godz. 18:00 Msza św. połączona z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny.

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca na Eucharystię o godz. 11:00. We Mszy św. modlić się będziemy w intencjach żywych i zmarłych krzewicieli nabożeństwa do Matki Bożej Różańcowej. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.


7. Zachęcamy do lektury Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Niech te gazety umilą nam czas wakacji.

8. Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i dużo zdrowia. Wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom - modlącym się z nami - życzymy miłej i spokojnej niedzieli.

9. Dziś w ramach kulturalnych wakacji zapraszamy na koncert poświęcony bohaterom Powstania Warszawskiego z okazji 73 rocznicy tego powstania. Koncert odbędzie się w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego o godz. 17:00.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-07-30 06:09:48

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F