Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 28 maja 2017 r.1. W środę zakończymy nabożeństwa majowe. Od 01 czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30.

2. Przez najbliższy tydzień podczas nabożeństwa wieczornego nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą od poniedziałku do piątku na nabożeństwo o godz. 17:30, a następnie uczestniczą we Mszy św. wieczornej. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zatroszczyli się o religijne wychowanie swoich dzieci i poprzez ich świadectwo wiary dzieci mogły podczas I Komunii św. potwierdzić akt wiary.

4. W poniedziałek o godz. 18:30 spotkanie dla wszystkich przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania w tym roku.

5. W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne do Chrystusowego kapłaństwa.

6. W I piątek miesiąca o godz. 12:00 Msza św. w int. chorych. Ks. Prałat i ks. Marcin Miczkuła odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.


7. W I sobotę miesiąca wieczorna Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszosobotnie, a następnie czuwanie modlitewne w wigilię Zesłania Ducha Świętego zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Tego dnia ks. Marcin Kalata odwiedzi chorych z posługą sakramentalną.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 Msza św. dla czcicieli Żywego Różańca połączona z Jubileuszem 25-lecia kapłaństwa ks. Mariusza Gutowskiego, kapłana pochodzącego z naszej parafii. Chciejmy jak najliczniej uczestniczyć w tym kapłańskim dziękczynieniu. Prośmy również o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej.

9. Zapraszamy do udziału w spotkaniu modlitewnym na Polach Lednickich. Młodzież i dorosłych prosimy o skontaktowanie się z p. Małgosią lub ks. Marcinem Miczkułą.

10. W sobotę, zapraszamy wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu małżeństwa na kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie o godz. 18:40 w salce parafialnej.

11. W dniach 25.09-30.09 ks. Proboszcz organizuje pielgrzymkę przez Gniezno, Toruń, Olsztynek, Sejny do Wilna. Koszt pielgrzymki tzn. transport, hotele, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) wynosi 890 zł. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się, gdyż trzeba dopełnić formalności wiązanych z organizacją wyjazdu.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

13. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

14. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Zenon Miętkiewicz, Jan Kaźmierczak, Romualda Strzelecka, Józef Karolak, Helena Jóźwa i Zygmunt Mazurek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
            
ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-05-28 05:32:25

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F