Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 21 maja 2017 r.1. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy w środę NMP Wspomożycielkę Wiernych, a w piątek, św. Filipa Nereusza, jest to jednocześnie Dzień Matki. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 chcemy modlić się w intencji wszystkich matek prosząc dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość Nieba.

2. W minioną niedzielę na nasze inwestycje zabraliśmy 7218 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy nasze podziękowanie. W tzw. "międzyczasie” zostały oszklone doświetlenia nad drzwiami wejściowymi, a także okno po prawej stronie od wejścia bocznego. Wkrótce w tym miejscu pojawi się witraż ku czci św. Antoniego.

3. W poniedziałek o godz. 18:30 spotkanie dla wszystkich przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania w tym roku.

4. W najbliższy piątek podczas wieczornego nabożeństwa rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Niech nasza modlitwa i wewnętrzne otwarcie się na działanie łaski płynącej od Chrystusa przemienia nasze życie osobiste i rodzinne.

5. Zapraszamy do udziału w spotkaniu modlitewnym na Polach Lednickich. Młodzież i dorosłych prosimy o skontaktowanie się z p. Małgosią lub ks. Marcinem Miczkułą.

6. Nasza parafialna Caritas wychodzi z inicjatywą pomocy rodzinom syryjskim "Rodzina - rodzinie”. Chętnych pragnących wspomóc tę inicjatywę, wpłacając środki na ten cel prosimy o kontakt w naszym parafialnym sklepiku.


7. W najbliższą sobotę, 27 maja, o godz. 16:00 nasza Kolegiata będzie miejscem niezwykłego koncertu. 11 chórów przedstawi utwory w ramach Stargardzkich Śpiewów Maryjnych. Serdecznie zapraszamy.

8. W sobotę o godz. 12:00 uroczystość I Komunii św. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 11:00 rocznica I Komunii św. i o 12:30 Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych.

9. W najbliższą sobotę, 27 maja, zapraszamy wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu małżeństwa na kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie o godz. 18:40 w salce parafialnej.

10. Zapraszamy do zwiedzenia w ambicie kościoła wystawy fotograficznej pana Marcina Fedorowicza zatytułowanej "Tuż pod powierzchnią”.

11. W dniach 25.09-30.09 ks. Proboszcz organizuje pielgrzymkę przez Gniezno, Toruń, Olsztynek, Sejny do Wilna. Koszt pielgrzymki tzn. transport, hotele, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) wynosi 890 zł. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się, gdyż trzeba dopełnić formalności wiązanych z organizacją wyjazdu.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Bądźmy orędownikami czytelnictwa.

13. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

14. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Jan Królikowski, Wiesława Szutkowska i Kazimierz Powroźnik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-05-21 03:53:21

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F