Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą - 22.01.2006 r.1. W środę 25 stycznia przypada liturgiczne święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy w tym dniu na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
2. W sobotę 28 stycznia przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Jest to dzień imienin ks. Tomasza - wikariusza naszej parafii. Mszę św. imieninową odprawi w sobotę o godz. 18.30 i przyjmie życzenia od parafian. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św.


3. W przyszłą niedzielę suma parafialna o godz. 11.00 na intencję kolejarzy i ich rodzin. Wszystkich serdecznie zapraszamy od tej liturgicznej wspólnoty.
4. Na pomnik Jana Pawła II wróciło kolejnych 38 kopert na sumę 1620 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Prosimy o wzięcie pamiątkowej kartki – przy zakrystii. Za ofiarodawców modlimy się w czasie Mszy św. nowennowej w środę o godz. 18.30.
5. Porządek kolędy:
Niedziela - 22.01 – ul. Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Anny Jagiellonki, Dąbrówki i Andersa.
Poniedziałek - 23.01 – ul. Sikorskiego, Tuwima, Wyspiańskiego.
Wtorek - 24.01 – ul. Okrężna, Orkana, Gdańska, Kilińskiego, Grunwaldzka, Źródlana, Grudziądzka.
Środa - 25.01 – ul. Gdyńska i Klonowa.
6. W tym dniu kończymy tegoroczne odwiedziny kolędowe. Kogo nie było w domu, a chciałaby przyjąć kolędę, prosimy o zgłoszenie się w Kancelarii Parafialnej. 7.Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami i służyć w naszym kościele. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w tym tygodniu, w czwartek 26 stycznia o godz. 10.00 dla kandydatów na ministranta, a o godz. 11.00 dla kandydatów na Lektora. Zgłoszenia u ks. Tomasza.
8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.


Podpisał:


Ks. Prałat Henryk Ozga


Proboszcz


© 2006-01-22 12:09:03

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F